Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce bu olur mu?

abi bak normal yola çıktın diyelimki aksarayda mola verdin mola verdiğin yerden yola çıkıcaksn. normal sürüorsn arabayı çıkıyorsn atıyorum 100 km hıza ama bu sürede hız sabitlemeni on konumuna getiriyorsun. sabitlemek istediğin hızda iken yanda set yazan artı yada eksi düğmesi farketmez birine dokunuyorsun sabitliyor araba o anki hızına bu kadar basit 1 kez yapsan anında öğrenirsin :)

benim arabamda mesela sürekli on konumunda hiç kasmıyorum bi basıorm - yada artıya hızı sabitliyor. devre dışı bırakırkende ya debriyaja yada frene dokunuyorum genelde frene dokunuyorum direkt devre dışı :) sadece elektronik bi gecikme vr 1 sn falan ona alıştınmı no problem :)

can ekranda hız gösterme olayı falan yok bunlarda en fazla bilgisayardan aktif edilir o özellik 2 dakkalık iş yani kolu taktıktan sonra. yani yb tam ekran olmadığı sürece ekrandan cc ile ilgili veri göstermiyor.

can ekranda hız gösterme olayı falan yok bunlarda en fazla bilgisayardan aktif edilir o özellik 2 dakkalık iş yani kolu taktıktan sonra. yani yb tam ekran olmadığı sürece ekrandan cc ile ilgili veri göstermiyor.

Cupra Tdı da vardı onun uzerınden dusundum bende

onlarda ekran falanda farklıdır kanka muhtemelen. mesela bizim arabalrdan bir tek passatta ekranda sabitlediğin hızı görebiliyordun. ama şu sabitleme ışığı diyorsan o vardır muhtemelen o bi tek o çok dolu sanılan makyajsızlarda yoktu :D

onlarda ekran falanda farklıdır kanka muhtemelen. mesela bizim arabalrdan bir tek passatta ekranda sabitlediğin hızı görebiliyordun. ama şu sabitleme ışığı diyorsan o vardır muhtemelen o bi tek o çok dolu sanılan makyajsızlarda yoktu :D

mk4 ibizanında cok farklı degılya mk1 leondan ordan b alıntı yaptım cunku onlarında sol tarafta kucuk b ekran ve orası yolbılgısayarı olarak kullanılıyor.Hatta onda hızı da arttırabılıyorsun ekranda gorup

mk4 ibizanında cok farklı degılya mk1 leondan ordan b alıntı yaptım cunku onlarında sol tarafta kucuk b ekran ve orası yolbılgısayarı olarak kullanılıyor.Hatta onda hızı da arttırabılıyorsun ekranda gorup
IMG_3993.jpg

bak passatta böle. leondakinide ekliorm.

evet bende epc var .gaz kelebeği de beyinden sinyalle yönlendiriliyor..benim derdim de zaten o uzun yol meselesi..yolda diz kapaklarımın üstüne ağrı giriyor ve masaj yapıyorum hep..
merak ettiğim..görmeden nasıl sabitleyeceğim o hıza çıkıp burda sabit kalması için set ve ok mi yapacağım..öyle olunca olacak mı..
yoksa kadran bölümünü de değiştirmem mi gerekiyor

abi benm arkdasım taktırdı kendı aldı kolu sonra pc ye bagladı aracı yaptı kendı bızım sorunumuz bu lınktesı bora kolunun bızım araca uyacak mı bu konuda teredduf var yoksa gerı cocuk oyuncagı:)

abi benm arkdasım taktırdı kendı aldı kolu sonra pc ye bagladı aracı yaptı kendı bızım sorunumuz bu lınktesı bora kolunun bızım araca uyacak mı bu konuda teredduf var yoksa gerı cocuk oyuncagı:)

arkadasının arabasının gaz kelebegı tellı mı sensorlu mu

merhaba.daha önce böyle bir konu açmıştım.2001 toledo signo.bendeki sinya kolunda hız sabitleyici vardı.epey burdada sormuştum hız sabitleyici özelliği varmı diye.aktif edememiştim bir türlü.en son elektrikçiye söktürdüm kolu,kablonun ucu boştaymış bir yere bağlı değilmiş yani.benim tahminim kendi orjinal kolu bozuldu bunuda çıkma taktılar.

Geri
Üst Alt