Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

sizce bu olur mu?

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında ultraslanonur tarafından paylaşıldı.

1. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
  2. emrah.style

emrah.style SCW Üyesi

397
    4
    18
    hız sabitleme olayı sadece kolla bitiyormu acaba eminsiniz değilmi boşa para vermiş olmayında

3. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    sonradan hız sabitleme nasıl takılıyor? arabanın ecu su falan değişmesi gerekmezmi.

4. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    Geçen sanırım baya bi tartışıldı bu konu, siz de tartışmanın içindeydiniz.. Elektronik gaz meselesi felan.. Öyle gözüküyor ki aracınız uyumlu. Bizim araçlarda da bu kolun aynısı var.. Kullanımıda bence güzel.. Fiyatta gayet uygun bence..

5. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    evet konuyu da hatta ben acmıstım ama bu kol olur mu yanı sonucta wv ıcın onun ıcın bı sıze soruyum dedım eger olursa gerısı kolay ztn:)

6. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    Bizim 99-05 model toledolarda bu koldan var..Muhtemelen o dönemki cordobalarda da aynıdır, tabiki cordobanın ignosunda hız sabitleme varsa..Emin olmak için cordobası olan arkadaşların cevabını bekle..

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    sadece kol değişimiyle cruise biraz zor gibi.. :)

8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.663
    2.361
    113
    arkadaslar peugeot 307 için sormustum sonradan hız sabitleyici takılabiliyorlardı 200-250 tl civarında maliyeti vardı gecen sene bunda hicbir sıkıntı yok yapılabilir

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Erya'da bi Ibiza vardı vakti zamanında 2-3 ay cruise control takılmaya çalışıldı..Doğuş'un istediğiyle deney gibi bişiydi..denediler olmadı..komple elektrik tesisatını konsolu sökerek denediler olmadı..sonrasında uzun bi süre gitmedim Erya'ya sonra da görmedim o son kosa beyaz Ibiza'yı..ya sonunda taktılar aylar sonra ya da benzin döküp yaktılar arabayı bilmiyorum.. :D :D

10. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Güzel duruyor,, Eski kasaların , benziyordu zaten boraya diye hatırlıyorum

Sayfayı Paylaş