Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce bu olur mu?

hız sabitleme olayı sadece kolla bitiyormu acaba eminsiniz değilmi boşa para vermiş olmayında

sonradan hız sabitleme nasıl takılıyor? arabanın ecu su falan değişmesi gerekmezmi.

Geçen sanırım baya bi tartışıldı bu konu, siz de tartışmanın içindeydiniz.. Elektronik gaz meselesi felan.. Öyle gözüküyor ki aracınız uyumlu. Bizim araçlarda da bu kolun aynısı var.. Kullanımıda bence güzel.. Fiyatta gayet uygun bence..

Geçen sanırım baya bi tartışıldı bu konu, siz de tartışmanın içindeydiniz.. Elektronik gaz meselesi felan.. Öyle gözüküyor ki aracınız uyumlu. Bizim araçlarda da bu kolun aynısı var.. Kullanımıda bence güzel.. Fiyatta gayet uygun bence..

evet konuyu da hatta ben acmıstım ama bu kol olur mu yanı sonucta wv ıcın onun ıcın bı sıze soruyum dedım eger olursa gerısı kolay ztn:)

Bizim 99-05 model toledolarda bu koldan var..Muhtemelen o dönemki cordobalarda da aynıdır, tabiki cordobanın ignosunda hız sabitleme varsa..Emin olmak için cordobası olan arkadaşların cevabını bekle..

sadece kol değişimiyle cruise biraz zor gibi.. :)

arkadaslar peugeot 307 için sormustum sonradan hız sabitleyici takılabiliyorlardı 200-250 tl civarında maliyeti vardı gecen sene bunda hicbir sıkıntı yok yapılabilir

arkadaslar peugeot 307 için sormustum sonradan hız sabitleyici takılabiliyorlardı 200-250 tl civarında maliyeti vardı gecen sene bunda hicbir sıkıntı yok yapılabilir

Erya'da bi Ibiza vardı vakti zamanında 2-3 ay cruise control takılmaya çalışıldı..Doğuş'un istediğiyle deney gibi bişiydi..denediler olmadı..komple elektrik tesisatını konsolu sökerek denediler olmadı..sonrasında uzun bi süre gitmedim Erya'ya sonra da görmedim o son kosa beyaz Ibiza'yı..ya sonunda taktılar aylar sonra ya da benzin döküp yaktılar arabayı bilmiyorum.. :D :D

Güzel duruyor,, Eski kasaların , benziyordu zaten boraya diye hatırlıyorum

Geri
Üst Alt