Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce bu araç en yüksek kaça alınmalı

Arkadaşlar yine ben :)

Bu araç siteye yeni düştü çok güzel şık duruyor tam istediğim gibi kırmızı ve sunrooflu.

Seat Leon 1.4 TSI Style 2012 Model 45.750 TL Galeriden satılık ikinci el Kırmızı renk - 162928391

Fakat kafam karıştı araç FR paket yazmış böyle birşey varmı yani bu aracın orjinal FR den farkı nedir ?
Benim gördüğüm direksiyon da FR logosu yok, vites topuzu orjinal FR lere göre biraz daha farklı daha şık görünüyor.
Farlar Bixenon değil.
Şimdi bu araç eğer FR paket diye birşey var ise FR araçlarla aynı donanım özelliklerinemi sahip bilemedim?

Arkadaşlar yine ben :)

Bu araç siteye yeni düştü çok güzel şık duruyor tam istediğim gibi kırmızı ve sunrooflu.

Seat Leon 1.4 TSI Style 2012 Model 45.750 TL Galeriden satılık ikinci el Kırmızı renk - 162928391

Fakat kafam karıştı araç FR paket yazmış böyle birşey varmı yani bu aracın orjinal FR den farkı nedir ?
Benim gördüğüm direksiyon da FR logosu yok, vites topuzu orjinal FR lere göre biraz daha farklı daha şık görünüyor.
Farlar Bixenon değil.
Şimdi bu araç eğer FR paket diye birşey var ise FR araçlarla aynı donanım özelliklerinemi sahip bilemedim?

Bu wrac fr değil style paket ama one cupra tampon
Arkaya aero tampon
Jantlari fr jant
Arkaya sonradan takma park sensoru takmis
ama bildigin style yani

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt