Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce bu araç en yüksek kaça alınmalı

Ahmet hocam Kayseri'ye araç satmak zorunda değiliz ki. Sizin aracınıza 900 TL hasar kaydı var diye yanaşmayanı hiç yaklaştırmayın araca, bu araca binilmiş der maazallah notere gidince...

Benimkinde 2098 TL'lik var, far değişmiş, tampon tadilat görmüş, ön panel, radyatör ve fanlar değişmiş. Airbag açılması vb söz konusu değil, ne yani bu araç pert mi şimdi? Alınmaz mı? Bu milleti anlamıyorum ben hiç...

kayseri yi sende biliyorsun adam 95 model araçda boya var diye kaçıyor :) ben kayseriliyim ama kayseri nin ticaretinden hoşlanmıyorum.
fiyatı yüksek yazarsın aman ne güzel araba derler. düşük yazarsın kesin bir haltı vardır derler :)
bende takıntı yapmıyorum arabada alacak olsam çok düşünmem boyası yok değişeni, zaten değişeceği olmazsaydı arabayı bütün yaparlardı :D

aracı plakasından tanıdım :) güzel ama inceleme gibi bir şansım olmadı, ayrıca sunroof yok siz sunroof lu istiyorsunuz hemde 48000 tl ye
yakınımda bir çok kişi fr beyaz renkde aldılar 43.000 tl ye kampanya ile şimdi 45-50 arası çekiyolar ilanlarda sırf bu yüzden ben almam. konuyu dağıtmak istemiyorum madem leon istiyorsun al bir tane stylance ya da sport çek arkaya vinili gez fiyatıda 30 u geçmez. fn2 typer mayper ben sevmedim sevememde alman olsun derim başkada birşey demem :)

Almanlara diyecek laf yok araba konusunda fakat Japonlarında hakkını yememek lazım :)

O zamanlar(1-2 ay öncesi) sunroofa pek takılmıyordum olsa da olur olmasa da olur diyorum fakat şimdi olmuşken tam olsun sonradan içimde kalmasın diyorum. O araç için de 45 e anlaşmıştık sonrasında 45.500 e çıktı ertesi gün anlaşamadık :) O araç üstünde ekstralarıda var.

Almanlara diyecek laf yok araba konusunda fakat Japonlarında hakkını yememek lazım :)

O zamanlar(1-2 ay öncesi) sunroofa pek takılmıyordum olsa da olur olmasa da olur diyorum fakat şimdi olmuşken tam olsun sonradan içimde kalmasın diyorum. O araç için de 45 e anlaşmıştık sonrasında 45.500 e çıktı ertesi gün anlaşamadık :) O araç üstünde ekstralarıda var.

japon motoru sorunsuz vites sorunsuz, civic felanda bindim almanın verdiği keyfi bana vermedi kalite olarakda
bencede sunroof lu hatta cam tavanlı farklı hava katıyor ben alacak olsam şimdi 45.000 tl verecek olsam modeli düşük olsun otomatik dizel sunrooflu alırdım, az daha bekle araştır acalen yoksa düşer yeni kasalar tutuldu gibi.

• Beğen
Reaksiyonlar: FR10
kayseri yi sende biliyorsun adam 95 model araçda boya var diye kaçıyor :) ben kayseriliyim ama kayseri nin ticaretinden hoşlanmıyorum.
fiyatı yüksek yazarsın aman ne güzel araba derler. düşük yazarsın kesin bir haltı vardır derler :)
bende takıntı yapmıyorum arabada alacak olsam çok düşünmem boyası yok değişeni, zaten değişeceği olmazsaydı arabayı bütün yaparlardı :D
Valla bir kaç arabaya pazarlık attım daha doğrusu fiyat istedim, dedim ki: "Kayseri'liyim ama pazarlıktan nefret ederm. Araçta ne var önce onu söyle sonra da notere gidilecek fiyatı söyle"...

Galerici, al-sat'çı ya da azıcık uyanık olan afedersiniz ota-moka fiyat kırar. Sanırsınız ki araç haşat halde o yüzden satıyoruz! Ama araç almaya kalkın, 10 numara araç olur onun aracı... Temizdir, yeni yıkatmıştır. 3 parça boya vardır; sağ-sol ve ön! :D Neler neler var yahu. Yalnız sadece Kayseri için de geçerli değil bunlar. Bizimkiler boya olayına takıyor sadece.

Ben de bir zamanlar öyleydim ama o zamanlar aktif araç kullanmazdım. Araç kullanmaya başlayınca yaptığım ve gördüğüm kazalar "ya isterse değişik olsun, araç yamuk veya haşat olmasın da" dedirtiyor. Üstelik bu kadar kazmanın araç kullandığı şehirde bir aracı pert değil de boyalı bulmak bence şans :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Ben de bir zamanlar öyleydim ama o zamanlar aktif araç kullanmazdım. Araç kullanmaya başlayınca yaptığım ve gördüğüm kazalar "ya isterse değişik olsun, araç yamuk veya haşat olmasın da" dedirtiyor. Üstelik bu kadar kazmanın araç kullandığı şehirde bir aracı pert değil de boyalı bulmak bence şans :)[/]

Ağzına sağlık :)

43750 olanla bir pazarlık yapılıp alınabilir bence,çok şık görünüyor..

0533 601 09 23 ara bu numarayı bn satıyorum arabamı konuslm

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

0533 601 09 23 ara bu numarayı bn satıyorum arabamı konuslm

Dostum aracın sunrooflu ve kırmızı ise görüşelim ?

Geri
Üst Alt