Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce bu araç en yüksek kaça alınmalı

Arkadaşlar uzun bir süredir ilanları takip ediyorum ve leon almak istiyorum aradığım kriter kırmızı ve sunroof lu FR olmasıydı,bu ilanda ki araç yeni geldi sizce bu araç en son kaça alınmalı şu fiyattan daha fazla verme dediğiniz fiyat nedir acaba.

Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 48.950 TL Galeriden satılık ikinci el Kırmızı renk - 156160999
galerinin sahibi çocukluk arkadaşım istersen yardımcı olabilirim bide şunu söylemeliyimki çok sağlam esnafdır bozuk kusurlu araba satmaz

Ben anlamadım abi ne olabileceğini...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Bunu 42'ye kapat güle oynaya bin hocam :)
kardeşim kredi faizleri çok yüksek
akaryakıt fiyatları çok yüksek
araçların vergileri çok yüksek
kur çok yüksek
araç fiyatları çok yüksek
doğal olarak satışlarda geçen seneye oranlar %25 azalmış satabilmek için kampanyalar indirimler yapılacağını öngörüorum

kardeşim kredi faizleri çok yüksek
akaryakıt fiyatları çok yüksek
araçların vergileri çok yüksek
kur çok yüksek
araç fiyatları çok yüksek
doğal olarak satışlarda geçen seneye oranlar %25 azalmış satabilmek için kampanyalar indirimler yapılacağını öngörüorum

:) Şimdi oldu, yalnız bu indirimler esnasında donanımdan çalma olayına da girişeceklerini düşünüyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: FR10
Bende yeni kasayı bi sevemedim. Bu kasa daha çok hoşuma gidiyor onun için hep bu kasalara bakıyorm niyetim o yönde :)

Arkadaşlar bu ilan düştü yeni kırmızı-sunroof ayırca deri koltuklu fakat 4500 TL hasar kayıtlı :S

Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 43.750 TL Galeriden satılık ikinci el Kırmızı renk - 156361409

benim araçda da var 900 tl lik hasar kaydı fakat bizim millet kıllık yaptığı için altında bir şey arar 4.500 tl de az değil farla tamponla olacak bişey değil değişen felan varmı? verdiğin para az da değil bulaşma derim kırmızı olmaz beyaz olur:)

ben alırken beyaz diye aramıştım beyazı bulmak çok zordu hatta leon bulmak zordu benim aldığım zamanda gittim ay grisi aldım beyazdan daha güzel duruyor şuan gözüme hemde farklılık :)

Arkadaşlar uzun bir süredir ilanları takip ediyorum ve leon almak istiyorum aradığım kriter kırmızı ve sunroof lu FR olmasıydı,bu ilanda ki araç yeni geldi sizce bu araç en son kaça alınmalı şu fiyattan daha fazla verme dediğiniz fiyat nedir acaba.

Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 48.950 TL Galeriden satılık ikinci el Kırmızı renk - 156160999

senin için bir baktım kardeşim " panoramik cam tavan! " kırmızı " fr 140 hp " git bunu al derim 5.000 de sıkıntısız bin. param olsa alırım 47-48 eski kasaya vereceğime, eski kasa daha hoş fakat tercihini bundan yana kullan

Seat Leon 1.4 TSI FR 2013 Model 56.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 156500562

not : eski kasayıda en fazla 41- 43 arası temiz olmak kaydıyla alırsan kaçırma bence

• Beğen
galerinin sahibi çocukluk arkadaşım istersen yardımcı olabilirim bide şunu söylemeliyimki çok sağlam esnafdır bozuk kusurlu araba satmaz

İyi olur hocam fakat kendisi 47.750 verdiklerini söyledi. Eğer doğruysa benim istediğim fiyata vermesi mümkün değil gibi.

benim araçda da var 900 tl lik hasar kaydı fakat bizim millet kıllık yaptığı için altında bir şey arar 4.500 tl de az değil farla tamponla olacak bişey değil değişen felan varmı? verdiğin para az da değil bulaşma derim kırmızı olmaz beyaz olur:)

ben alırken beyaz diye aramıştım beyazı bulmak çok zordu hatta leon bulmak zordu benim aldığım zamanda gittim ay grisi aldım beyazdan daha güzel duruyor şuan gözüme hemde farklılık :)

Hocam ben adamla konuştum bi önceki sayfada yazmıştım, dediğim gibi.

Sağ çamurluk, ön tampon, sağ far değişmiş
Sol çamurluk ve kaputta da boya var

Çok fazla değil mi ?

senin için bir baktım kardeşim " panoramik cam tavan! " kırmızı " fr 140 hp " git bunu al derim 5.000 de sıkıntısız bin. param olsa alırım 47-48 eski kasaya vereceğime, eski kasa daha hoş fakat tercihini bundan yana kullan

Seat Leon 1.4 TSI FR 2013 Model 56.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 156500562

not : eski kasayıda en fazla 41- 43 arası temiz olmak kaydıyla alırsan kaçırma bence

Hocam o fiyatlara çıkmam zor. Eğer o fiyatlara çıkabilsem ilk tercihim FN2 Typer olacak :)

Ben anlamadım abi ne olabileceğini...

Bunu 42'ye kapat güle oynaya bin hocam :)

Dediğim gibi ama; Sağ çamurluk, sağ far, ön tampon değişmiş. Sol çamurluk ve kaputta da boya var. Okumuşmuydunuz bunlara rağmen mi 42 diyorsunuz ?

Ayrıca siz Kayseride' siniz. Bu aracı hiç gördünüz mü bir bilginiz varmı. Daha önce anlaşmıştık 500 TL için vazgeçtik araçtan iş biraz naza binmişti :)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-temiz-ve-dolu-fr-146720066/detay

Bir tampona 10.000 TL çok fazla. Ön tampon ve 1 Far(Bixenon) serviste değişen aracın 3270 TL hasar kaydı çıkıyordu.

Fakat bu araç sanki çok temiz ellerde kullanılmamış gibi duruyor. Telefonla görüştüm Sağ çamurluk, Sağ ön far, Ön tampon değişmiş. Kaput ve sol çamurlukta da boya varmış. Araçta başka boya hata yok dedi. Araçta spor yay var orjinal yayları sordum aldığımız kişiye sorarız dedi :) . Yazılım varmı diye sordum yazılım da yokmuş araçta.

Geçen arkadaşın VW CC sini otobanda plastik yol dubasına vurduk tampon ve sis farı kırıldı değişim boya Vs 12.000 TL tuttu Gaziantep Şahintaş yetkili serviste. ona istinaden söyledim. Bana sorarsanız araç alırken fiyattan önce alacağınız kişiye yere ve nasıl kullanıldığına dikkat edin. Neden derseniz, Türkiye'de BMW 3 kasalar peugeotun 106,206 GTI ve büyük motorları Golf 1.8T ler ve Leonlar hep kanı sert akan gençlerin elinde biraz hoyrat kullanıyorlar, mal kendilerinin tabi bişey diyemeyiz. (sözümüz meclisten dışarı alınganlık göstermesin lütfen kimse). Bundan dolayı ilk anda gözünüze güzel görünen şirin gelen bir araç sonrasında başınıza iş açar ki bu araçların arkasını toplamak o kadar kolay değildir. toplasanız bile içinize sinmez. O yüzden araç alırken biraz dikkatderim ben. İnşallah aradığınız içinize sinecek tarzda düzgün kullanılmış bir araç bulur ağız tadıyla binersiniz :)

• Beğen
İyi olur hocam fakat kendisi 47.750 verdiklerini söyledi. Eğer doğruysa benim istediğim fiyata vermesi mümkün değil gibi.

Hocam ben adamla konuştum bi önceki sayfada yazmıştım, dediğim gibi.

Sağ çamurluk, ön tampon, sağ far değişmiş
Sol çamurluk ve kaputta da boya var

Çok fazla değil mi ?

Hocam o fiyatlara çıkmam zor. Eğer o fiyatlara çıkabilsem ilk tercihim FN2 Typer olacak :)

Dediğim gibi ama; Sağ çamurluk, sağ far, ön tampon değişmiş. Sol çamurluk ve kaputta da boya var. Okumuşmuydunuz bunlara rağmen mi 42 diyorsunuz ?

Ayrıca siz Kayseride' siniz. Bu aracı hiç gördünüz mü bir bilginiz varmı. Daha önce anlaşmıştık 500 TL için vazgeçtik araçtan iş biraz naza binmişti :)
Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 48.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 146720066

aracı plakasından tanıdım :) güzel ama inceleme gibi bir şansım olmadı, ayrıca sunroof yok siz sunroof lu istiyorsunuz hemde 48000 tl ye
yakınımda bir çok kişi fr beyaz renkde aldılar 43.000 tl ye kampanya ile şimdi 45-50 arası çekiyolar ilanlarda sırf bu yüzden ben almam. konuyu dağıtmak istemiyorum madem leon istiyorsun al bir tane stylance ya da sport çek arkaya vinili gez fiyatıda 30 u geçmez. fn2 typer mayper ben sevmedim sevememde alman olsun derim başkada birşey demem :)

Ahmet hocam Kayseri'ye araç satmak zorunda değiliz ki. Sizin aracınıza 900 TL hasar kaydı var diye yanaşmayanı hiç yaklaştırmayın araca, bu araca binilmiş der maazallah notere gidince...

Benimkinde 2098 TL'lik var, far değişmiş, tampon tadilat görmüş, ön panel, radyatör ve fanlar değişmiş. Airbag açılması vb söz konusu değil, ne yani bu araç pert mi şimdi? Alınmaz mı? Bu milleti anlamıyorum ben hiç...

Geri
Üst Alt