Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce bu araç alınır mı?

aman haa bunun 87 modeli vardı 97 senesinde bizde parcasını bulamadık türkiyede japonyadan getirtmiştik bi dünya paraya masrafı ne kendini kurtarır vede aldıgın heycanı

3 kuruşluk zevk için 10 kuruşluk stres yaşamaya gerek yok derim bence çok meşakkatli ve zamana ihtiyacı olan bir proje olur.

toplayacaksan bir anadolu topla hem yerli malı hemde deli modelleri var garajım olsa mutlaka ve mutlaka birtane yaparım ya anadolu olurdu yada masteng ikisinden birini toplardım uğraş ve sabır isteyenbir iş yapacaksan Allah yardımcın olsun,,,

aracı keyfi olarak alıp yapmayı düşünüyorum komple bakımdan geçecek farklı bir araç olur diye düşünüyorum sizce nasıl olur birde bu motor ile ilgili bilgisi olan var mı? parçaları bulunacagını sanmıyorum

Honda Prelude 1.8 EX 1985 Model 3.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 105010284

Büyük bir emek ve para harcanacaga benzer sabrın varsa sonunda müthiş bişey çıkacagına eminim fakat kendi atölyemi kurmadan ben bu işe kalkışmazdım:eek:key:

Hiç gerek yok vazgeç bu sevdadan yeğen..................!

Geri
Üst Alt