Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce bu aracın nesi var?

Böyle arabam olacak 5 yılda 10 000 km yapacağım,hadi canım:)

şok poşeti arabanın ne kadar özenli bi araba olduğunu gösteriyo.. :)

kilometreyi geriye sektirmiştir bence 4 parça boyalı takla atmış olabilir ve o 4 parça araba servise gösterilirken 10 parçaya çıkabilir..... olurmu demeyin oldu başımıza gelmişti aynı olay :D

tek kapı tdı var erhanım,cupra yavrusu bakıldıgında,tdı sport oluyor o da.Yalnız hem boyalar hemde km konusu dusundurucu.motor yapılmıs olmasa bıle km dusurulmustur 10k ya zor degıl 1 dk surmuyor km dusurtmek

3 silindirli motor mu var peki? Valla daha önce hiç görmemiştim.

Bu arada aracı net görmeden km'ye bişey demek doğru olmaz bence, tek tük böyle araçlar çıkabiliyor. Arkadaşımda 2003 passat var 1.9 tdi 23.000 kmde :D ama ilanda çok özensiz.

bu ilani gecen hafta gormustum; fiyatina bakip, araca bakip "acaba neyi vardir" diye bile dusunmeden hemen kapatmistim :)

3 silindirli motor mu var peki? Valla daha önce hiç görmemiştim.

Bu arada aracı net görmeden km'ye bişey demek doğru olmaz bence, tek tük böyle araçlar çıkabiliyor. Arkadaşımda 2003 passat var 1.9 tdi 23.000 kmde :D ama ilanda çok özensiz.

hangi ilanmis o? babama aldiriyim hemen :)

Yok satmıyolar :D

Ben bu ibiza ilanı için çok özensiz dedim ama cümlem düzensiz olmuş biraz :)
hhiimm simdi anladim :) bi an icin heveslendim de :)
babam arabassini satti iki hafta once; simdi bakiniyoruz bir seyler de alabilir de almayabilirde.. karmasik durum :)

adamı aradım araç 100bin kmdeymiş yanlış yazılmış ve 4 parça dediği ön arka tampon sağ ön çamurluk sol arka çamurluk yani araç kelepir ve 1.4 TDI (90)

Geri
Üst Alt