Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce bu araç en yüksek kaça alınmalı

Valla piyasa öyle bir uçtu ki mantıken bakarsanız o fiyat normal ama yılbaşından önceki fiyatları bilenler için çok yüksek.Yılbaşından önce 2013 ibiza Cupraları 44-45 e satmaya çalışanlar şimdi 50 den aşağı para istemiyorlar ve hergün aynı araçlar satılık satılmıyorda.Aynı durum FR larda da geçerli.Arkadaşım full+full deri koltuk sunroof dahil aracı 44 e 2. ayında anca satmıştı.Beklemenizde fayda çünkü herzaman kupon ve ucuz diye tabir ettiğimiz araçlar denk gelicektir o zaman direk alabilirsiniz.FR'ı Seattan 45 e full alan biri, elden çıkarmak istediğinde en kötü ihtimal aynı fiyata vereceği kanısındayım.

• Beğen
Reaksiyonlar: FR10
Minimim 45 maksimum 46 deri koltuk olsaydi 47 verilirdi kanatimce

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Beğen
arkadaşlar haberleri izlemiyormusunuz bilmiyorum
geçen sene ocak ayına göre bu yıl ocak ayında araç satış oranları %19
geçen sene şubat ayına göre bu yıl şubat ayında araç satışları %23 seviyelerinde düşmüş.anlayacağınız fiyatlar yüzünden araç satışları düştü.yakın zamanda olan 2 örnek vereyim.1.si seat bayram değil seyran değil kur hala 3 lira çevresinde dolanırken %5 civarında arabalarında indirim yaptı neden?2.si geçen hafta volkan arkadaşımıza M paket 1.16i bakmaya gittik ellerinde 2013 model buzul gri vardı sunrooflu bu araca 99.150tl fiyat verdiler ayrıca 2014 modeller içinde 115 civarı olacağını sölediler bugün ismini vermeyeyim istanbulda bir borusan bayisi sadece 1 serisinde başlatılan bir kampanyadan bahsettiler ve estoril mavi M paket sunrooflu vede 2014 model araçta %27 iskonto yaptıklarını vede 92 ye verebileceklerini sölediler.Şimdi ankaradaki 2013 model araba da satılmış o aracı alan adamın yerinde olmak istemezdim yazık günah!!! ayrıca geçen gün haberlerde mazot ve benzin fazlalılığımız olduğunu duydum ayrıca bir arkadaşım bugün doğuş otoya gitmiş A5 sportback için normalde yaptıkları %5 indirimin üzerine %5 daha indirim yapıyorlarmış ayrıca kuruda 2.74de fikslemişler ki doğuş oto audide sabitlemez arabalar partiparti gelir ve her partide gelen arabalar o türkiyeye girerkenki kurdan oluşturulur yani showroomda 2 tane aynı donanımlı araç bile olsa kur farkından fiyatları farklı olur. bunlar belki sizde birşeyler uyandırabilir diye düşünüyorum.az da olsa her araçta birşeyler olacak bence savaş çıkmadığı veya hükümet devrilmediği sürece

• Beğen
araç güzelmiş gönlünde yatan aslansa 2-3 ne bakılmaz alınır piyasadaki diğer araçlarla kıyaslıyorum leon fanatikliği yapmıyorum özellikler olarak değer bir araba. yeni kasa fr ler fiyatları nasıl birde ona bak 2. eline en aından güncel kasa olur.

ama bu kasa bir efsane hala aşığım :)

• Beğen
araç güzelmiş gönlünde yatan aslansa 2-3 ne bakılmaz alınır piyasadaki diğer araçlarla kıyaslıyorum leon fanatikliği yapmıyorum özellikler olarak değer bir araba. yeni kasa fr ler fiyatları nasıl birde ona bak 2. eline en aından güncel kasa olur.

ama bu kasa bir efsane hala aşığım :)

Bende yeni kasayı bi sevemedim. Bu kasa daha çok hoşuma gidiyor onun için hep bu kasalara bakıyorm niyetim o yönde :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Arkadaşlar bu ilan düştü yeni kırmızı-sunroof ayırca deri koltuklu fakat 4500 TL hasar kayıtlı :S

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...4-tsi-fr-30-000-km-sunroof-lu-156361409/detay

Alınmaz demekle yetiniyorum.....

Bende yeni kasayı bi sevemedim. Bu kasa daha çok hoşuma gidiyor onun için hep bu kasalara bakıyorm niyetim o yönde :)

Arkadaşlar bu ilan düştü yeni kırmızı-sunroof ayırca deri koltuklu fakat 4500 TL hasar kayıtlı :S

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...4-tsi-fr-30-000-km-sunroof-lu-156361409/detay

Bu alınır işte... 4500 Tl de çok değil, tampon değişse yaklaşık 10.000 hasar kaydı oluşuyor. Ayrıca eğer araç haksızsa karşı tarafın hasarı da bunun üzerine yazılmış olabilir.

• Beğen
Alınmaz demekle yetiniyorum.....

Bu alınır işte... 4500 Tl de çok değil, tampon değişse yaklaşık 10.000 hasar kaydı oluşuyor. Ayrıca eğer araç haksızsa karşı tarafın hasarı da bunun üzerine yazılmış olabilir.

Bir tampona 10.000 TL çok fazla. Ön tampon ve 1 Far(Bixenon) serviste değişen aracın 3270 TL hasar kaydı çıkıyordu.

Fakat bu araç sanki çok temiz ellerde kullanılmamış gibi duruyor. Telefonla görüştüm Sağ çamurluk, Sağ ön far, Ön tampon değişmiş. Kaput ve sol çamurlukta da boya varmış. Araçta başka boya hata yok dedi. Araçta spor yay var orjinal yayları sordum aldığımız kişiye sorarız dedi :) . Yazılım varmı diye sordum yazılım da yokmuş araçta.

1 tampon 1 çamurluk sol far değişti aracımda 3200 tl ödedim.

• Beğen
arkadaşlar haberleri izlemiyormusunuz bilmiyorum
geçen sene ocak ayına göre bu yıl ocak ayında araç satış oranları %19
geçen sene şubat ayına göre bu yıl şubat ayında araç satışları %23 seviyelerinde düşmüş.anlayacağınız fiyatlar yüzünden araç satışları düştü.yakın zamanda olan 2 örnek vereyim.1.si seat bayram değil seyran değil kur hala 3 lira çevresinde dolanırken %5 civarında arabalarında indirim yaptı neden?2.si geçen hafta volkan arkadaşımıza M paket 1.16i bakmaya gittik ellerinde 2013 model buzul gri vardı sunrooflu bu araca 99.150tl fiyat verdiler ayrıca 2014 modeller içinde 115 civarı olacağını sölediler bugün ismini vermeyeyim istanbulda bir borusan bayisi sadece 1 serisinde başlatılan bir kampanyadan bahsettiler ve estoril mavi M paket sunrooflu vede 2014 model araçta %27 iskonto yaptıklarını vede 92 ye verebileceklerini sölediler.Şimdi ankaradaki 2013 model araba da satılmış o aracı alan adamın yerinde olmak istemezdim yazık günah!!! ayrıca geçen gün haberlerde mazot ve benzin fazlalılığımız olduğunu duydum ayrıca bir arkadaşım bugün doğuş otoya gitmiş A5 sportback için normalde yaptıkları %5 indirimin üzerine %5 daha indirim yapıyorlarmış ayrıca kuruda 2.74de fikslemişler ki doğuş oto audide sabitlemez arabalar partiparti gelir ve her partide gelen arabalar o türkiyeye girerkenki kurdan oluşturulur yani showroomda 2 tane aynı donanımlı araç bile olsa kur farkından fiyatları farklı olur. bunlar belki sizde birşeyler uyandırabilir diye düşünüyorum.az da olsa her araçta birşeyler olacak bence savaş çıkmadığı veya hükümet devrilmediği sürece

Ben anlamadım abi ne olabileceğini...

Bunu 42'ye kapat güle oynaya bin hocam :)

• Beğen
Geri
Üst Alt