Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce bu araç alınır mı?

araç 2005 model toledo ..motor sıfır ve 23 bin lira alası geliyor adamın..yazılımda çok tatlı olur bu

Çok teşekkür ederim sağolasın senden haber bekliyorum o zaman :) yanlız ilanda izmit aydenizler özel servisinde yapılmıştır yazıyor..

araç 2005 model toledo ..motor sıfır ve 23 bin lira alası geliyor adamın..yazılımda çok tatlı olur bu

Varol abi adamla önce ben konuştum valla :) şaka bir yana motor yapılmış olabilir hele ki bu araba çin bu paraya değer gibi geliyor ama km düşürme olayı da olmuş sanırım, daha önceki sahibi yapmış herhalde, birde bel altı boyalı herhalde..

Varol abi adamla önce ben konuştum valla :) şaka bir yana motor yapılmış olabilir hele ki bu araba çin bu paraya değer gibi geliyor ama km düşürme olayı da olmuş sanırım, daha önceki sahibi yapmış herhalde, birde bel altı boyalı herhalde..

boyasız araç mı var...macunsun olsun yeter...
yok sulanmıyorum halimden memnunum..ama almaktan vazgeçersen arkadaşıma bahsederim..hoş fiyat onu aşar...

bencede öyle abi sağına soluna iyice baktırıp alınabilir eğer ki serviste yapıldıysa bunların hepsi sorun olacağını zannetmiyorum alırken biraz ucuza alıyorsun satarkende o oranda satacaksın sonuçta ama genede iyice baktırmak şart derim...

Valla arkadaşlar yorumlarınız içimi rahatlatıyor araca ısınıyorum zaten sahibiyle anlaşacağız gibi ama km düşürme olayı hakkında ne diyorsunuz peki?

km resinin düşürülmesini sorun etme çünki motor zaten sıfırlanmış geri kalanda senin aklına yatıyorsa alınası bir araç

km düşmüş motor da yapılmış faturası var belgesi var...yaşağın en büyük sorun satarken kıl kuyruk müşteridir

istersen yarın arabaya bakabilirim

Geri
Üst Alt