Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce bu araç en yüksek kaça alınmalı

Vallahi ben hic 48950 ye satilan fr duymadim hatta uzerine deri koltuk alanlar bile 45den fazla vermedi ama zaman bu anlayacagin istersen bu fiyat diolar illaki istediginiz hayaliniz buysa yapacak bisey yok 3-4 fazla vereceksiniz artik

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: FR10
Öncelikle cevabın için teşekkürler. Ben bu adama pazarlıksız direk olarak 45.000 TL vereyim anlaşalım dedim. Adam bana alaycı bir şekilde 47.750 verenlere ayıp olur dedi :). 3-4 bin fazla verecek kadar ne zenginim ne de sabırsızım gerekirse bir müddet daha bekleyebilirim :) Anladığım 45 bin lira civarı alınabilir diyorsunuz.

5 lira fazla olsun kırmızı olsun diyenlerden arıyo olabilirler

• Beğen
arka koltuklara hiç oturulmadığını nerden anlamışlar acaba

• Beğen
normal bir sene yaşıyor olsak ederi 40dan 1 lira fazla etmez ama bu araç 44 hadi çok istedin 45 olsunki bu fiyatta sıfır km fiyatıdır daha ucuza almadıysa

aynı aracın beyazı derı koltuklusu bende var bu bıraz abartmıs bır arkaadasımızda zamlardan once 46 ya aldı ben satacak olsam 46 47 den asagı vermem cunku tekrar alacagım aracta ucuz olmayacak

• Beğen
45 bin den fazla vermeyin derim... 42-43 bandına sunroofsuzlar gidiyor, 2. elde de 0 km'deki opsiyon kadar fiyat farkı olmaz hiç bir zaman... Bekleyin, daha iyisini bulursunuz...

Galerici de kendince haklı, muhtemel 43 bin TL civarına almıştır. Daha kirayı çıkaracak, elemanların maaşı, dükkanın yemek giderleri, doğalgazı suyu derken...:rolleyes::confused:

• Beğen
Zafer kardeşim öncelikle şimdiden hayırlı olsun... o aracın 2014 modeli tavsiye edilen anahtar teslim liste fiyatı
62.500TL - Tavsiye edilen Anahtar teslim kampanyalı liste fiyatı ise 59.500TL... tabi bu arada kasa değişti... artı iki yaşı da koyarsak üzerindeki fiyat gayet makul bence... renk de çok güzel... ben ce çok düşünmeden alınabilir... Bir de Seat ların satış fiyatlarını öldürmemek gerek diye düşünüyorum... VW sürekli ikinci elde de piyasasını koruyorsa bunun Seat ta da olması için bizlerde gayret gösterelim bence... Araç hoşumuza gittiyse birine ikisine bakmamak lazım...

• Beğen
Teşekkürler arkadaşlar. Ben en iyisi biraz daha bekliyeyim dediğiniz fiyat aralıklarında denk gelecektir. Malum şuan ki fiyatlar gerçekten ilginç, kim hangi araca ne istediğinin farkında bile değil.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Zafer kardeşim öncelikle şimdiden hayırlı olsun... o aracın 2014 modeli tavsiye edilen anahtar teslim liste fiyatı
62.500TL - Tavsiye edilen Anahtar teslim kampanyalı liste fiyatı ise 59.500TL... tabi bu arada kasa değişti... artı iki yaşı da koyarsak üzerindeki fiyat gayet makul bence... renk de çok güzel... ben ce çok düşünmeden alınabilir... Bir de Seat ların satış fiyatlarını öldürmemek gerek diye düşünüyorum... VW sürekli ikinci elde de piyasasını koruyorsa bunun Seat ta da olması için bizlerde gayret gösterelim bence... Araç hoşumuza gittiyse birine ikisine bakmamak lazım...

Teşekkür ederim abi. En azından 45-46 civarı alınması gerekir diye düşünüyorum arkadaşların fikirlerinide göz önünde bulundurarak. Ben Seat ın 2. el piyasasının öleceğini zannetmiyorum abi. Kaldı ki bu aracın 2012 de ki sıfır fiyatı yanlış bilmiyorsam 45 civarıydı ve 2.elde satıldığı fiyat sıfır fiyatıyla aynı hatta daha yüksek :)

Geri
Üst Alt