Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce bu 5cm yay alınırmı

yere çok güzel basmış resimde...konfor içinde yılmaz(kaptan)yöneticimiz daha iki hafta önce taktırdı eskisinden daha çok rahat ve kullanımı bir o kadarda zevkli diye bahsediyor.

bencede gusel inmiş yere ama sankı yaydan fazlası var gıbı;)

5 cm çok alcak kollayamazsın. Bence 3.5 al bende war çokda memnunum heryerede girebiliyorum 19'' jantla..

yayların işlem görmemiş olduğundan emin ol, sanki 5lik için biraz fazla inmiş gibi geldi bana sanki ama fotolar aldatıyor olabilir.

konfor olarak ilandaki markayı bilmem ama ben eibach -5 kullanıyorum, son derece memnunum, sürtme falan yaşamadım şu güne kadar, dikkatli kullanırsan sürtme yaşamazsın

5 cm çok alcak kollayamazsın. Bence 3.5 al bende war çokda memnunum heryerede girebiliyorum 19'' jantla..

bende şu an zaten 3.5 yay var konfordan memnunum ama tam basmıyo yere ilandaki yaylar iyi gibi ama hiç koni yay takanı duymamıştım nasıldır felan diye adamla bi konişiym diyorum telde yok özel mj attım bakalım cvp beklicez artık

---------- Post added at 11:48 ---------- Previous post was at 11:45 ----------

yere çok güzel basmış resimde...konfor içinde yılmaz(kaptan)yöneticimiz daha iki hafta önce taktırdı eskisinden daha çok rahat ve kullanımı bir o kadarda zevkli diye bahsediyor.

mert arkadaşımızda taktırmış oda çok memnun 5 lik yaylardan bende sorun yaşamam diyorum sadece beni düşündüren yayların koni olması işte adamla detayları konişiyimde arabama bindiğimde daha fazla haz duyayım istiyorum artık:))

3.5'tan 5'e geçenler daha konforlu diyolar..

Geri
Üst Alt