Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce beyaza boyamalımıyım

jantlarım beyaz olsun mu?

• Kullanılan toplam oy
    60

sinanss85

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şimdiye kadar ki tüm araçlarımda jantlarım beyazdı sizce beyaza dönmelimiyim;)

Ekli dosyalar

• DSC_0627.jpg
    DSC_0627.jpg
    97.3 KB · Görüntüleme: 94
Ben her zaman herşeyin orjinalinden yanayım ve gayet güzel duruyor bu hali HİÇ GEREK YOK derim BENCE ...

O yüzden oyum " beyaz olmasın " 'dan yana ....

Beyaz Arabaya Beyaz Jant :confused:

Ama Florasan Yeşili On numara Olur:eek:key:

kesinlikle çok güzel olacaktır beyaz olması hatta istediğin zaman bide örnek gösterebilirim beyaz leon a beyaz jant. bence yaptır pişman olmazsın

En kötü ihtimal şimdi geldi aklıma Kadir " yaptır " diye yazmış ben onu hızlı okurken yapıştır olarak algıladım nasıl bir algılamaysa, neyse :D boyatmadan önce yaptıştırma tarzı ile bence bir beyaza kapla kendin jant üzerinde ( oluyormu bilmiyorum ama pek anlamadığımdan düşüncemdir sadece ) bir bak eğer uyuyorsa boyattır.

En kötü ihtimal şimdi geldi aklıma Kadir " yaptır " diye yazmış ben onu hızlı okurken yapıştır olarak algıladım nasıl bir algılamaysa, neyse :D boyatmadan önce yaptıştırma tarzı ile bence bir beyaza kapla kendin jant üzerinde ( oluyormu bilmiyorum ama pek anlamadığımdan düşüncemdir sadece ) bir bak eğer uyuyorsa boyattır.
bakın benden söylemesi yaptırın pişman olmazsınız arabam beyaz olsa ilk yaptıracağım şey cupraları beyaza boyamak olurdu. bi bildiğim warki söylüyorum ya gördüm şahitlerim war diyorum sizepuhaha

bakın benden söylemesi yaptırın pişman olmazsınız arabam beyaz olsa ilk yaptıracağım şey cupraları beyaza boyamak olurdu. bi bildiğim warki söylüyorum ya gördüm şahitlerim war diyorum sizepuhaha
Kadir bende beyaz hastasıyım ama benim araba siyah :D :D :D :D aslında beyaz istiyordum ama bu şekilde denk geldi yine olsun be aşığım arabama :cool: Yok be Kadir boğar arabanın rengini hem araba beyaz hem jantlar beyaz ı ıh bence olmaz ı ıh :eek:

Geri
Üst Alt