Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce alınırmı?

açıklamaları okuyunca alınası bir araç gibi gözüküyor. fiyatı da gayet makul.

Evet açıklamaları okuyunca alınır gibi duruyo ama ne bılıyım o kadar oynanmış bi araba da insanın ister istemez kafası karısıyo ki ayrıca turbo bi araca lpg olayı gerçekten düşündürücü:confused: ama hayırlısı olsun diyelim

açıklamaları okuyunca alınası bir araç gibi gözüküyor. fiyatı da gayet makul.
dediğine göre herşeyini yeni değiştirmiş abi,300hp de kazıtır diye tahmin ediyorum.2gündür aklıma girip girip çıkıyor.ah parasızlığın gözü kör olsun çekemedik a5i:)

Evet açıklamaları okuyunca alınır gibi duruyo ama ne bılıyım o kadar oynanmış bi araba da insanın ister istemez kafası karısıyo ki ayrıca turbo bi araca lpg olayı gerçekten düşündürücü:confused: ama hayırlısı olsun diyelim
aynen dediğin düşüncelerdeyim,heleki lpg deyince bu arabada nsl oluyo kafam basmak istemiyo hani:) olmadı bi gidip bakıcaz bakalım...

Tam alinasi bi rac diyodum ama lpg yi gorunce direkt iptal diyorum

Geri
Üst Alt