Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce Alınır mı?

gfb1987

Kayıtlı Üye
2015 model liste fiyatı 55.900 ikinci el almaktansa sıfır tercih ederim ben ama yinede siz bilirsiniz km çok düşük vuruğu kazası vs yoksa, içinizede sindiyse alınabilir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiçbir sıkıntısı yok. Doğuştan 56.100 TL Fiyat aldım. 9000 km için 6000 TL fazla vermek gelmiyor içimden açıkcası. Üstelik bu araçta 17'' orjinal Jant bulunuyor.O yuzden cazip geldi. Tek soru işareti piyasası

Piyasa olarak normal geldi fiyatı bana zaten seat piyasası fazla düşmeyen tek marka birazda bu yüzden ben seatı tercih ettim, içinize sindiyse alın piyasayi daha iyi bilen arkadaşlarda yorum yazarlar birazdan ama 50 bin verip ikinci ek almaktansa sıfır tercih ederim ben

Hiçbir sıkıntısı yok. Doğuştan 56.100 TL Fiyat aldım. in 6000 TL fazla vermek gelmiyor içimden açıkcası. Üstelik bu araçta 17'' orjinal Jant bulunuyor.O yuzden cazip geldi. Tek soru işareti piyasası

Bildiğin biri ise alınır... 6 bin az değil.
Benzin parası yaparsın en basiti...
Gönül ister keşke led paketli olsaydı bence tek eksik o...

Aracın satılma sebebi nedir?

mars gezegeninden Tapatalk vesilesi ile vusûl ettirildi.

Satılma sebebi maddi.
[doublepost=1443382949,1443382915][/doublepost]
Bildiğin biri ise alınır... 6 bin az değil.
Benzin parası yaparsın en basiti...
Gönül ister keşke led paketli olsaydı bence tek eksik o...

Evet bencede. Eğer 52-53 e led paket bulsam. Düşünmem
[doublepost=1443382986][/doublepost]
Piyasa olarak normal geldi fiyatı bana zaten seat piyasası fazla düşmeyen tek marka birazda bu yüzden ben seatı tercih ettim, içinize sindiyse alın piyasayi daha iyi bilen arkadaşlarda yorum yazarlar birazdan ama 50 bin verip ikinci ek almaktansa sıfır tercih ederim ben

Umarım piyasası beni yanıltmaz.

Seat piyasası gerçekten satanı hiçbir zaman zarar ettirmeyen tek marka, bu araç için eğer temiz ise ve 6.000 tl sıfırından düşükse alınabilir tabi bende seat ibiza referance vardı 2010 model, 26.700 e almıştım 2010 yılında, 2015 te 29.300 e sattım ve sıfırı 35.000 idi..

Şimdide leon fr aldım sıfır 62.500 e almıştım şu anda bakıyorum ikinci el piyasasına 69.000 - 70.000 arası gidiyor ikinci elleri, seat müthiş bir marka bu açıdan hatta ve hatta sırf bu özelliğinden kaç tane arkadaşım sayemde seat çı oldu :))

benim düşüncem buda alınmaz sıfırıda alınmaz sıfır fiyatına led paketli 2.el alınır.

Şahsi düşüncem o meblağı gözden çıkardıktan sonra sıfır alıp kafam rahat binerim. 6bin lira evet az değil ama ikinci elden ağzı yanmış biri olarak sıfır aracı alıp ilk binicisi olmak daha makul geliyor bana şahsen

mars gezegeninden Tapatalk vesilesi ile vusûl ettirildi.

Geri
Üst Alt