Sizce İStanbul'da Ibiza neden daha çok Anadolu yakasında? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sizce İStanbul'da Ibiza neden daha çok Anadolu yakasında?

burakfatih

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar.Hem eğlence olsun hem de merak ettim.Avrupa yakasında İbiza(özellikle yeni model) sınırlı iken Anadolu yakasında ise çok fazla görüyorum.Sizce bunu sebebi nedir?

toyyerbugra

Kayıtlı Üye
guzel arac :D sebebıde kayadıbı ve erya bu yakada oldugundan olabılır. kendımce böle dusundum

mrtsnr

Kayıtlı Üye
Anadolu'da ne leonu ne ibizası. Seat bolluğu yaşanıyor. Bu tarafta o kadar yok..

Ali

Kayıtlı Üye
siz konyaya gelinde gözünüz seat görsün..özellikle eski kasalar:)

hades

Kayıtlı Üye
Ben seat almadan önce hiç seatın bukadar çok trafikte gezdiğinden bihaberdim. Şimdi nerdeyse gördüğüm 10 araçtan birinin seat olduğunun farkına vardım. Gözün ne ararsa onu daha çok görüyormuş. Sende ibiza kullanıyorsun sanırım.

Bende hep leon görüyorum anadolu yakasında, ibiza pek dikkat etmedim :)

burakfatih

Kayıtlı Üye
Ben Avrupa yakasındayım da dikkat ediyorum Leon bolca var bu yakada ama İbiza nedense az.Ama Anadolu yakasına geçeyim 20 arabadan biri İbiza 2si Leon:) Ve gördüğüm tüm Boca lar Anadolu yakasında.
zaten de bu yüzden Anadolu yakası buluşmaları daha düzenli oluyor Avrupa yakasına göre sanırım:)

Anıl Fuat Ulkem

Kayıtlı Üye
avrupa yakası daha çok İstanbul'un iş merkezidir ve dolayısıyla kiralık ve az yakan araçlarla doludur. Anadolu yakası bu oranda daha geridir dolayısıyla keyif verici otomobiller daha fazladır. İstanbul nifusunun varlıklı kısaca daha zengin insanları anadolu yakasında ikamet ederler. sonuç olarak ekonomik dengeler ve iş hacmiyle alakalı bir durum. ;)