Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce çokmu yakıyor

şehiriçi 1 depo gaz 2.67 den aldım 270 gidiyo gaz pahalı ama leon çok yakıyo....

geçtiğimiz haftasonu 130tlye 600 km yolyaptım. LPG'li sport-upla sakin kullanım şehirdışı 120-130
lpg yi kaç liradan aldığına bak önce bence!!!senin gibi o da 2,47 den alsaydı senin araba gibi 1 depo ile 450 km gidecekti aynı fiyata...kardeşim bende kadirin yanında olduğumdan normal yakımış kadir gibi o da 120 i geçmedi:eek:key::eek:key::eek:key::eek:key::eek:key:

son zamlardan sonra bencede normal muratım.bende senin araçla lpg nin litresi 2.10 ken 140 tl lik lpg ile istanbuldan kastamonuya gittim 650 km yaptı.bence çok ama çok iyi.yeni aracımada taktırdım lpg kiti bakalım bu ne kadar yakacak yazarım buraya :eek:key:

geçtiğimiz haftasonu 130tlye 600 km yolyaptım. LPG'li sport-upla sakin kullanım şehirdışı 120-130
koklamış la kadir senin sport up resmen :) bende taktırdım iki gün önce bakalım ne yakacak benzınde 550 600 yakıyodu kerata lpg de 300 kuruşa razıyım şehiriçi :D

depoyu dolduruyorum. 2.66dan 30 lt aldım 300 km gittim.full depoyla 300 km gidiyorum genelde.kışın 280 leri gördüğü oldu.şuan 2.45 e kadar düştü lt fiyatı.sonuçta depo kaça dolarsa dolsun ortalama 300 km gidiyorum.

ben kesin tüp taktırcam arabaya yoksa bi tane incir ağacım olacak :)

ben kesin tüp taktırcam arabaya yoksa bi tane incir ağacım olacak :)

çok iyi tanıdıgım var lpg montajı yapan işin ehli istersen sana uygun fiyata taktırırız kardeşim.ben daha 2 gun once taktırdım farklı arabalarıma ikinci kez hiç sorun yaşamadım.

gayet iyi yakmış aslında. az yakmış pahalı olan yakıt.

kendimi ezik hissettim :S benımkı 1 tl yakıyorda :D :D

Geri
Üst Alt