Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce çokmu yakıyor

murto1

Kayıtlı Üye
leon sport aracımla ankara-adana yolculuğum sırasında yakıt değerlerini ölçtüm
113 tl ye adanadan fullediğim lpg (lpg 2.71) ile 450 km yol yaptım. buda 0.25 kr yapıyor.genelde hızım 110-120 arası idi.

sizce değerler nasıl.

ben sehir içi genellikle 50 tl mazot ile 250 km yol yapıyorum oda 0.2 tl ye geliyor litre fiyatı (4.04 tl)

Normal bence lpg inanılmaz derecede zam yiyor şu aralar, ben şehiriçi 270-280 arası yakıyorum 2.50'den doldurdum 90 liraya doldu 320 km gidemedim

bence uzun yolda bıraz fazla gıbı bız audı a3 1.8t ile istanbul ankara arası 115 lıraya doldurduk 500 km gıttı arac hızımızda sureklı degıstı yolda bastıkta

geçtiğimiz haftasonu 130tlye 600 km yolyaptım. LPG'li sport-upla sakin kullanım şehirdışı 120-130

zamlardan sonra gayet normal bi tüketim olmuş yaklaşık 100km/9lt şeklinde biraz daha kastırıp 7-8 lt ye düşebilirdin

Şu lpg olayına bende mi girsem acaba. Biraz agrasif kullanıyorum şehir içi 10lt altına inmiyor. Birde istanbul trafiği :)

Geri
Üst Alt