Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Siz olsanz hangisini seçerdiniz?

1.9 u vergi yüzünden almak istemediğinizi söylediniz, ama şöyle bir durum var, baktığınız 1.6 benzinlilerin yakıtı, kısa zamanda, aradaki vergi farkını kapatır, üstüne de dünya kadar kayıp yaşatır..(2005 1,6-1,9 arasında,yılda 500 tl fark var sadece)..lpg kiti takacak olsanız, 1500 tl tutsa, 3 seneki vergi farkını, 1 seferde vermiş olacak, lpg nin tüm handikaplarını yaşayacak,her sene muayene için ekstra masraf yapacaksınız..yakıta aynı parayı verip, 1.9 tdi nin yarısı kadar performans alacaksınız..

eğer aracın dışındaki ses ise, evet, rahatsız edici..ama araç içinde ses olmuyor..

Onur bak Harun arkadaşımız durumu gayet güzel özetlemiş.. Bence alışsan seversin bile sesini, valla ben yolculuk sırasında ara hızlanmalarda çıkan o sesi çok seviyorum, sanki çok daha güçlü bir spor araba kullanıyormuş hissi veriyor o ses.. Normal seyir halinde giderken motor sesi duymuyorsun zaten... Birde benim araba 1.4 tdi 3 silindir yani sesi biraz fazla olmasına rağmen alıştım, 1.9 tdi nin sesi daha azdır.. Şöyle durumum olsa çift kırmızı yada 150 hp bir 1.9 tdi alsam tadından yenmez..

Geri
Üst Alt