Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Siz olsanz hangisini seçerdiniz?

Benım seçimim şöyle olurdu

1.Corsa ekonomik olduğu için

2.Mazda 3 dizaynı için

3.Megane 2 hb oda kendisini kanıtladığı için ayrıca parçasını bulmak kolay ve ucuz

corsa guzel ekonomık 6 ılerı fln ama fıyatları cok pahalı dusuk km lı olanları 27 fln

megane dedıgınız gıbı az paraya cok iş

Ben Olsam 1.6 2006-2007 Civarında Seat Leon Alırım Hatta Yılmaz Abi Aracını Satıyodu Onunla Bir Görüş İstersen

nusret 8v arabadan soğudum açıkcası o sebebden dolayı bakmıyorum leona ve golfe

sanki en mantıklısı beyaz az km.li 1.3 cdti enjoy yada cosmo new corsa olur.

nusret 8v arabadan soğudum açıkcası o sebebden dolayı bakmıyorum leona ve golfe

O zaman Ford Focus Öneririm Güzel Araç Opelleri İç Dizayn Olarak Beğenmiyorum.Çok Basit Geliyo Bana Ama Ford Focus lar İç Tasarım Olarak Güzel Duruyo Beğendiğim Otomobillerden Hatta Bende Son Zamanlarda Ford Focus Ghia Dizel Düşünüyorum.

aynen akın abı senın bı tane corsan vardı cam tavanlı cok guzeldı o kaca sattın abı onun donanımı neydı 5 kapıydı degıl mı? oyle bırsey denk gelse ah

benim corsayı 27.500 e satmıştım, 5 kapıydı. orjinal cam tavan+ cc + park sensörü vardı.. standart enjoyu 24-25 e bulabilirsin..yanlız bu aralar piyasa yüksek yılbaşına doğru düşer..bayiler sıfır araçlara kampanyalara başladığında ikinci eller düşer, aralığı ocağı bekle derim ama bu işler nasip işleri bakarsın yarın denk gelir takip etmek gerekir..

benim corsayı 27.500 e satmıştım, 5 kapıydı. orjinal cam tavan+ cc + park sensörü vardı.. standart enjoyu 24-25 e bulabilirsin..yanlız bu aralar piyasa yüksek yılbaşına doğru düşer..bayiler sıfır araçlara kampanyalara başladığında ikinci eller düşer, aralığı ocağı bekle derim ama bu işler nasip işleri bakarsın yarın denk gelir takip etmek gerekir..

aynen abı bende bekleyecem ye 25 e fln senın arabadan denk gelse hıc kacırmam ztn abı senn araba ne dıye gecıyor 6 ılerı demı 90 bg olanlardan?

Alman aracı alda ne alırsan al.Tabi loen 1.6ların yakıtınıda atlama derim.Ben 1.6 alacağıma1.8t alırdım :)

xx

Geri
Üst Alt