Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Siyah İnci'm Sizlerle

Maşallah ateş ediyor :) arkadaşların yorumlara katılmakla beraber, ben olsam ön ızgara ve logoyu kırmızı kaplatırım. Aynalarınız da krom olursa super olur. Benim araba beyaz oldugu icin ben krom yaptiramadim icime dert oldu ;)

Hayırlı olsun, maşallah.

Benim önerim, diğer sürücüler tarafından kulaklarınızın çınlatılmaması için farlardaki çakma xenon kiti sökmeniz en faydalı modifiye olacaktır.

Hepinize teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alarak SURdan vakit buldukça bunları yapmaya çalışacağım :)

Kardeşim öncelikle göreviniz zor Allah yardımcınız olsun.. Araban ile ilgili bütün aklına takılan ne varsa ben sana temin ederim..yollarım kargoyla... Jant.yay.ön lip.arka difüzör . Yan marşpiyer ... Cam altı çıtalarını 2 yıldır yaptık Moda'sı geçti .. Özelden yazman yeterli

68 FR 710 dan gönderildi

Kardeşim öncelikle göreviniz zor Allah yardımcınız olsun.. Araban ile ilgili bütün aklına takılan ne varsa ben sana temin ederim..yollarım kargoyla... Jant.yay.ön lip.arka difüzör . Yan marşpiyer ... Cam altı çıtalarını 2 yıldır yaptık Moda'sı geçti .. Özelden yazman yeterli

68 FR 710 dan gönderildi
eyvallah abi... Toprak işte yeri herzaman ayrı :D seviliyosun osman abi :)

Geri
Üst Alt