Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Siyah folyo ile kapı eşik kaplama

Neşteri bizim işyerinden aldım. Plastik parça üretiyoruz ve çapakları almak için neşter kullanıyoruz. Bauhaus, koçtaş gibi yerlerde kesici takımların olduğu reyonlarda da oluyor. Diploman hayırlı olsun. Umarım mühendis olmamışsındır. :)

tesekkurler abi zaten su osram nightbreaker plus almak icin gidicektim birde nester kaparim oradan :) yok abi muhendis olmadim international trade (uluslararasi ticaret ) bitirdim cok zorladi ama sonunda bitti walla bakalim hayat bizi nereye goturucek bu sefer bekliyoruz :) hayati sirf meraktan sewiyorum bakalim simdi ne getiricek diye diye geciyo zaman iste ...

güzel olmuş ama karbon kesimi hatalı galiba

güzel olmuş ama karbon kesimi hatalı galiba

İlk çalışmalarda hata kaçınılmazdır.... :)

oo abi ne zaman yapıştırıyoruz zilliye :D

Paşam sen zilliyi getir hemen yapıştıralım. Yapıştırmak ayrı bir maharet gerektiriyor. LEON yazılı kısım oyulup çıkartıldığı için bir kere yapıştırınca sökmek riskli oluyor. Yoksa gönderirim Angara'da yapıştırırsın. :) Biliyorsun Şubat ayında gelmen kaydıyla yaptım. :)

Murat abi bu şekilde uğraşmana gerek yok ki eskiden grafikerlik yapmıştım dedin. o zaman en az bir vektörel program kullanabiliyorsundur (freehand, illustratör vb.) bunlardan herhangi birinde yaz çiz istediğini sonra git bir folyo baskı yapan bir yerde (folyo kesim de yapan yerler olur) orada düzgünce makinada kessinler sana yapıştırması kalsın abi daha kolay değil mi

Murat abi bu şekilde uğraşmana gerek yok ki eskiden grafikerlik yapmıştım dedin. o zaman en az bir vektörel program kullanabiliyorsundur (freehand, illustratör vb.) bunlardan herhangi birinde yaz çiz istediğini sonra git bir folyo baskı yapan bir yerde (folyo kesim de yapan yerler olur) orada düzgünce makinada kessinler sana yapıştırması kalsın abi daha kolay değil mi

O zaman zevki olmuyor... :)

:eek:key::eek:key:
Murat ellerine sağlık valla süper görünüyor;yaratıcı fikirlerin süper doğrusu...Ece neler diyor bu duruma?

Sağol Özlem... Ece yakında evden atacak beni... Evde bayağı bir kesip- biçme operasyonu yapıyorum. Gelirseniz görürsünüz.. :) Bu arada Led Operasyonu için ne zaman geleceksiniz?

Geri
Üst Alt