Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

siyah araç için boya koruma tavsiyesi

sinanuags

Kayıtlı Üye
merhabalar arkadaşlar ,
aracımı yeni aldım doğuş oto dan , o heyecanla satış temsilcisi saolsun boya korumayı falan biz yapalm dışarda yapmasınlar demişlerdi tamam dedm ne kötüki fakat daha sonrasında kuş pisliklerinden çok çeker oldum yıkamama rağmen pek etkili temizlenmedi bende beğenmedim , doğuş otonun yaptığı boya korumadanda mennun olmadım işin özü , şimdi 6 ay geçti boya matlaşır gibi oldu ve üzerine boya temizleme ve koruma yaptırmak istiyorum bunun için anadolu yakasında önerilerinizi bekliyorum , gerek kuş pislikleri gerek genel tozlar siyah üzerinde çok büyük sorun yaratıyor , bununda önüne geçmek adına araştırdıklarım arasında
meguiars - ziebart ve sonax içinden hangisini ve hangi bayii düşünüyorsunuz ?
boya koruma konusunda düşünceleriniz nedir ?

yardımlarınız için teşekkür ederim

önce kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtır mısınız

aranıza katılmaktan mutluluk duydum...
yardımlarınızı ve düşüncelerinizi beklerim ...

Sitenin sponsorlarından maxicar a goturebilirsiniz..yukarıda bannerlari var:)

Ziebart Diamond Gloss, yaptırın farkı görün, 4-6-8-12 ay sonra bile. Fakat rakamına bakmadan yaptırın :D

Meguiars uygulaması yapan yerleri öneririm ama önce işçiliği iyi olan biryer olmalı tabi.. Ben kendi aracıma kendim uyguladım meguiars nxt wax, sonuç süper..

Nxt nin görünümü uygulaması sevindiricidir ama dayanımı azdır.

kızıltıorak meguiars da yaptırdım ,
farkı gördüm.
tavsiye edilir.

Geri
Üst Alt