Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Siteye Favicon Lazım...

LKTN

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Siteye kayıt olalı birkaç gün oldu. Elimden geldiğince site hakkında öneriler sunmak istiyorum. Bunlardan ilki, aslında basit gibi görünen ama aslında Google' ın siteleri indexlerken önem veridiği bir detay olan Favicon. Favicon; Tarayıcılarınızın sekmesinde görüntülenen küçük resim oluyor. Genellikle Favicon olmayan sitelerde a4 kağıt ve ya dünya simgesi yer alıyor. SCW logosuna uygun favicon aslında güzel dururdu. :) Aklıma geldikçe yeni konu açmak yerine bu konuyu güncellemeyi düşünüyorum. İyi forumlar...

Güzel düşüncelerinizi bekliyoruz bizim için en önemli olan asıl google konu yedeklemesi dir bu yüzden konu başlıkları çok önemlidir
Örneğin
"Çok acil yardım edin" yerine
"Dsg şanzıman neden ısınır" denmeli konu içeriğiyle başlık bir olmalı ki arayanlar da bizlere rahat ulaşıp istediği cevabı bulsunlar

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@PATRON dikkate alır

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öneri için de teşekkürler

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bu konuyu daha yeni gördüm gözümden kaçmış. Site de yayına başladığından beri favicon bulunuyor FR logosu siz de gözükmüyor mu acaba?

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Geri
Üst Alt