Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Siteminiz yazılımı ve arayüzü değişmiştir.

Ellerine sağlık, bence sitenin teması genel olarak dahada koyu seçilebilir gibi :D Veya biraz daha ayar verilebilir mi?
Birde şimdi farkettim, forum en üst kısmında görünen üye albümleri sitenin genel görüşü açısından pek güzel durmayabilir ve sanki siteyi yavaşlatabilir mi acaba?
Bir ekleme daha yapayım fazla oldum biliyorum :D Alıntı yapılan metin daha değişik bir baloncuk içerisinde falan görüntülenebilir mi? Bir kaç alıntı yapınca karışıyor gibi görünüyor..

Markamız SEAT renkleri füme, siyah ve kırmızı. Bu yüzden renklerinde oynama yapmak istemedim içerikle doğru orantılı temalar kullanmayı seçtim yıllarca :) Ama alternatif olarak 2.temamızda var lisanslı siyah tema eskisi onuda seçilebilir hale getirebilirim dileyen onu kullanabilir.
Bunun içinde ayrıca vakit ayırıp halletmem gerek onuda yarın müsait olursam ilgilenirim.

güzel olmuş elinize sağlık

Teşekkür ederim, ortalıklarda dur biraz Caner özletme kendini :)

Ana sayfadaki son konular, son cevaplar, kendi konuların ve gelişmiş istatistik sürümü foruma entegre edildi.

Forum cevap ve okuma panel rengi koyulaştırıldı.

Ana sayfada sağ tarafta bulunan panellere widgetler eklendi.

Başka eksikliğimiz yada istediğiniz bir özellik varmı ?

Çok gerekli mi bilemiyorum ama anlık mesajlaşma olsa foruma nasıl etki eder ? Konu zenginliğini bitirebilir oradan yapılan soru-cevaplar. Ama mesaj kirliliğide olmaz. Tabi fikir sadece değerlendirme kısmı sizde :)

@PATRON hocam, reklamlar için sitenin temasına uygunluk kuralı getirilebilir, Megachips'in bannerının arka tarafının beyaz olması dikkat çekiyor, bence arka planı silinirse daha hoş bir görüntü çıkacaktır, ha reklam olduğunu belirtmek için bannerlar bir çerçeve içine de alınabilirler, ama şu hali ile biraz eğreti durmuş sanki?

Çok gerekli mi bilemiyorum ama anlık mesajlaşma olsa foruma nasıl etki eder ? Konu zenginliğini bitirebilir oradan yapılan soru-cevaplar. Ama mesaj kirliliğide olmaz. Tabi fikir sadece değerlendirme kısmı sizde :)

O malesef daha önce çok kez konuşuldu forumu bitirir böyle şeyler :)

@PATRON hocam, reklamlar için sitenin temasına uygunluk kuralı getirilebilir, Megachips'in bannerının arka tarafının beyaz olması dikkat çekiyor, bence arka planı silinirse daha hoş bir görüntü çıkacaktır, ha reklam olduğunu belirtmek için bannerlar bir çerçeve içine de alınabilirler, ama şu hali ile biraz eğreti durmuş sanki?

Reklam bannerleri kendilerine ait alimizde arka tarafanı fonsuz bannerleri yok bunu kullanıyoruz. Arka fonsuz reklam banneri kullanılmaz yukarıda logo izlenimi verir yoksa :)

Yazılan konuların tekrar görünmesi güzel olmuş... kendi açtığın konularıda görebilmek daha bir güzel olmuş... site gittikçe çekici hale geliyor...

@PATRON hocam, profilinize araç markası ekleyiniz diye uyarı geliyor, modeli seçtim de marka için ayrı bir yer var da ben mi göremedim acaba?

@PATRON hocam, profilinize araç markası ekleyiniz diye uyarı geliyor, modeli seçtim de marka için ayrı bir yer var da ben mi göremedim acaba?

yok modeli seçtiyseniz tamamdır. Seçmenize rağmen ana sayfadaki duyuru panosundaki uyarıyı kastediyorsanız o genel uyarı?

Geri
Üst Alt