Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Siteminiz yazılımı ve arayüzü değişmiştir.

Güncel konuların olmaması çok kötü olmuş.

Alışkanlığın dışına çıkılınca biraz değişik ve itici gelebiliyor ama yenilik her zaman iyidir ve yine alışılır elbet. Eline sağlık.
Yalnız temanın renginden dolayı sanırım biraz fazla göz tırmalıyor ve aynen hızlı mesaj yazılacak yer ve bir önceki veya sonraki mesajın nerde bittiği, alıntı yapılan metin vs.. biraz karışabiliyor. Zemin rengi biraz daha koyu olarak düzenlenebilir mi acaba?

Yapılan herşey için teşekkür ederim serbay abim çok güzel ve değişik bir forum oldu ilerleyen zamanlarda kullandıkça eksiklik olup olmadığı daha net kontrol etmiş oluruz.

Önceki mesajımda belirttim ana sayfadaki son mesajlar & konuları soruyorsunuz galiba buysa şayet gün içinde halledilecek ;)
Serbay kardeşim... galeri oluşturuyorum ancak tek resim yükledim... boyut büyük diyo... halbuki 640*360 olarak resize ladım... ortalama 70kb boyut var ancak başka resim ekleyemedim... yardımcı olurmusun?

Serbay kardeşim... galeri oluşturuyorum ancak tek resim yükledim... boyut büyük diyo... halbuki 640*360 olarak resize ladım... ortalama 70kb boyut var ancak başka resim ekleyemedim... yardımcı olurmusun?

Gözden kaçmış abi izinleri güncelledim tek seferde 2.9 MB büyüklüğünde resim ekleyebilirsiniz.

Alışkanlığın dışına çıkılınca biraz değişik ve itici gelebiliyor ama yenilik her zaman iyidir ve yine alışılır elbet. Eline sağlık.
Yalnız temanın renginden dolayı sanırım biraz fazla göz tırmalıyor ve aynen hızlı mesaj yazılacak yer ve bir önceki veya sonraki mesajın nerde bittiği, alıntı yapılan metin vs.. biraz karışabiliyor. Zemin rengi biraz daha koyu olarak düzenlenebilir mi acaba?

Arka fonu koyulaştırdım renk olarak sırıtıyormu peki

hayırlı olsun. başta karışık gibi geldi bana ama alışmaya başladım.

Güncel 10 konu olayının olmaması kötü olmuş. Birde Hızlı mesaj konusundaki hatlar daha belirgin olsa çok daha iyi olurdu bence, bulmakta zorluk çektim açıkcası. Onun dışında diğer forumlardan farklı olması ve renkler oldukça başarılı olmuş. Emeği geçenlerin eline, emeğine sağlık.

Önceki mesajımda belirttim ana sayfadaki son mesajlar & konuları soruyorsunuz galiba buysa şayet gün içinde halledilecek ;)

Ana sayfadaki son konular, son cevaplar, kendi konuların ve gelişmiş istatistik sürümü foruma entegre edildi.

Forum cevap ve okuma panel rengi koyulaştırıldı.

Ana sayfada sağ tarafta bulunan panellere widgetler eklendi.

Başka eksikliğimiz yada istediğiniz bir özellik varmı ?

Gözden kaçmış abi izinleri güncelledim tek seferde 2.9 MB büyüklüğünde resim ekleyebilirsiniz.

Arka fonu koyulaştırdım renk olarak sırıtıyormu peki
Ellerine sağlık, bence sitenin teması genel olarak dahada koyu seçilebilir gibi :D Veya biraz daha ayar verilebilir mi?
Birde şimdi farkettim, forum en üst kısmında görünen üye albümleri sitenin genel görüşü açısından pek güzel durmayabilir ve sanki siteyi yavaşlatabilir mi acaba?
Bir ekleme daha yapayım fazla oldum biliyorum :D Alıntı yapılan metin daha değişik bir baloncuk içerisinde falan görüntülenebilir mi? Bir kaç alıntı yapınca karışıyor gibi görünüyor..

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt