Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Siteminiz yazılımı ve arayüzü değişmiştir.

PATRON

Administrator
Gelişen teknolojiye ayak uyduralım dedik ve vbulletin alt tabanlı sistemimizi xenforo tabanlı yazılıma çevirdik. XenForo daha gelişmiş arayüz, geniş özellikleri ve güzel seo (arama motoru optimizasyonu) bulunan yazılımdır. Sitemizi büyültmek adına scrpitimizi değiştirdik. Çok şükür hiç bir kaybımız olmadan geçiş yaptık tek sıkıntımız profillerimizde yer alan araç markasını geçişte çekmemiş tekrar herkes profilinden seçmesi gerekecek. (NOT: 1-2 gün içerisinde profile tanımlayacağım o zaman seçersiniz şuanda aktif değil)

Güzel bir tema bayağı uğraştım editledik , gelişmiş arayüz, gelişmiş GALERİ özelliğiyle karşınızdayız. Özellikle GALERİ modülünü çok seveceksiniz. Facebook'da ne yapıyorsanız aynısını buradada yapabiliyorsunuz! ;) Sitemizin tadını çıkartın :)

Yine 1-2 gün içerisinde ana sayfada bulunan istatistik eklentisini faaliyete geçireceğim ve ayriyetten sitemizde "Durum Güncelleme" özelliği mevcut facebooktaki gibi ana sayfada çıkıyor kullanmanızı tavsiye ederim :)

Bir çok modül ve eklentilerle siteyi vazgeçilmez yapmaya niyetim var Allah'ın izniyle. Siteyle ilgili olumlu/olumsuz eleştirileri alabilirmiyim.

NOT: Yakın zamanda forumun tüm özelliklerini, nasıl kullanmanız gerektiğini, herşeyi çok fazlasıyla ayrıntılı yazacağım. Bunlara gözattıktan sonra foruma alışacak çok seveceksiniz :)

Güzel olmuş Serbay kardeşim... aynı zamanda hızlı da çok... Görsel olarak biraz daha zenginleştirilebilir.... o da zamanla olacak... ben alıştım bile... emeğine sağlık kardeşim...

eline emeğine yüreğine sağlık serbayım... biraz zorlansak da alışacaz...

Hocam sitenin yeni, sade temasına biraz daha sade bir logo da yakışır sanki, genel hatları hiç bozmadan ışık efektini kaldırarak daha güncel, windows 8 - ios 7 tarzı bir logo nasıl olur acaba? :)

Güncel 10 konu olayının olmaması kötü olmuş. Birde Hızlı mesaj konusundaki hatlar daha belirgin olsa çok daha iyi olurdu bence, bulmakta zorluk çektim açıkcası. Onun dışında diğer forumlardan farklı olması ve renkler oldukça başarılı olmuş. Emeği geçenlerin eline, emeğine sağlık.

güzel olmuş gerçekten
teşekkür ederiz emeği geçenlere.

Güncel 10 konu olayının olmaması kötü olmuş. Birde Hızlı mesaj konusundaki hatlar daha belirgin olsa çok daha iyi olurdu bence, bulmakta zorluk çektim açıkcası. Onun dışında diğer forumlardan farklı olması ve renkler oldukça başarılı olmuş. Emeği geçenlerin eline, emeğine sağlık.

Hocam eskiden güncel 10 konuyu görebiliyordunuz, şimdi 'yeni mesajlar' ile son aktif oluşunuzdan beri tüm konuları görebiliyorsunuz

Hocam sitenin yeni, sade temasına biraz daha sade bir logo da yakışır sanki, genel hatları hiç bozmadan ışık efektini kaldırarak daha güncel, windows 8 - ios 7 tarzı bir logo nasıl olur acaba? :)

Yeni logo yaptıracağız sitemize özgün henüz bunu yetiştiremedik logoyla birlikte yeni sticker de bastırıp dağıtılacak :)

Gece vaktim olmadı bu eklentiyi kurmaya bugün kuracağız inşallah. Hızlı cevap panel rengini değiştirirsem mesaj yazdığımız / okuduğumuz mesajların alan renkleride değişiyor malesef . Zaten sayfanın sonunda olduğu aşikar zoruk çekilmemesi lazım :)

Geri
Üst Alt