Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sitede Açılan Konular

Madem moderatör konusuna değinilmiş ben kendi gözlemlediğimi yazmak istiyorum.
Forumdaki konular ve kuralları denetleyen çoğunlukla PATRON ve kurtbil var benim gördüğüm kadarıyla. Belirli bir düzenin sağlanması isteniyosa bütün yöneticilerin bence aynı zamanı ayırıp, aynı dikkati özeni göstermesi gerekir diye düşünüyorum.

aybars kardeşim forumdaki kuralları biliyorsun senin yazdığın konularda patron ve kurtbil bir şekilde uyarıda veya takipde bulunmuşsa bu demek değildirki sadece burada patron ve can görev yapıyor ha sen bana deki abi benim açtığım veya yazdığım konuyu sıkı takip et en ufak atışmada konuyu kapat yada uyar ben bunuda yaparım.yada senin forum konuları takibinden ve kurallarını uygulama tabirinden ne anlıyorsan onu yaparım sizin tartışmalarınız sayesinde bir çok kişi bilgi sahibi oluyor bundan emin olun ne konu kapatmak isterim nede uyarı yapmak isterim kimseyide kırmak darıltmak istemem ama kurlları uygulasın tüm yöneticiler dersne sonuna kadar uygular busiteyi çekilmez bir site haline dönüştürebiliriz ki buda deil senin hiç kimsenin hoşuna gitmez

abi işte bende bunu anlatmaya çalıştım bence bu dönemde yapılması gereken şeyler bunlar... ancak senin bu mesajından çıkardığım sonuç şu abi; sana düşmez tarık... bu nedenle artık forum yönetimi, düzeni ve gireni çıkanı hakkında yazmayacağım... kaale alıp cevap verdiğin için çok teşekkür ederim abi... saygılar herkese...

kardeşim yanlış düşünce :)

Madem moderatör konusuna değinilmiş ben kendi gözlemlediğimi yazmak istiyorum.
Forumdaki konular ve kuralları denetleyen çoğunlukla PATRON ve kurtbil var benim gördüğüm kadarıyla. Belirli bir düzenin sağlanması isteniyosa bütün yöneticilerin bence aynı zamanı ayırıp, aynı dikkati özeni göstermesi gerekir diye düşünüyorum.

aybars kardeşim forumdaki kuralları biliyorsun senin yazdığın konularda patron ve kurtbil bir şekilde uyarıda veya takipde bulunmuşsa bu demek değildirki sadece burada patron ve can görev yapıyor ha sen bana deki abi benim açtığım veya yazdığım konuyu sıkı takip et en ufak atışmada konuyu kapat yada uyar ben bunuda yaparım.yada senin forum konuları takibinden ve kurallarını uygulama tabirinden ne anlıyorsan onu yaparım sizin tartışmalarınız sayesinde bir çok kişi bilgi sahibi oluyor bundan emin olun ne konu kapatmak isterim nede uyarı yapmak isterim kimseyide kırmak darıltmak istemem ama kurlları uygulasın tüm yöneticiler dersne sonuna kadar uygular busiteyi çekilmez bir site haline dönüştürebiliriz ki buda deil senin hiç kimsenin hoşuna gitmez

Yılmaz Abi açıkçası biz forumda ne zaman bişey tartışsak başkalarının, "sizin tartışmalarınızı izlemekten insanlar sıkıldı" yazmasını anlayamıyorum. Bir önceki yorumumda belirtmek istediğim buydu zaten. Şimdi, bu sitenin adı ne ve buraya üye olan insanlar ne için üye oluyor? Otomobilleri veya Seat için. Kimsenin buraya üye olurken, sohbet bölümünde kim/kiminle/nerede/ne zaman oyunları oynamak için üye olduğunu zannetmiyorum.
Demek istediğim özetle şu. Her ne kadar bencilce gözükse de bazı kişiler tarafından, gayet mantıklı bir ortayol olduğunu düşünüyorum. Evet, gün içerisinde birçok yorum yazılıyo birçok muhabbet dönüyo. Bana kalırsa teknik konular dışındaki tüm konular gereksiz, Seat topluluğu adında kurulmuş bi site için. Ha ama ortayol nedir? Otomobil ve Seat ile ilgili konuların detaylı şekilde forumda yer alması, diğer ıvır zıvır muhabbetlerin döndüğü konu, videoların tek bir konu dışı bölümü altında toplanması. Bu kadar kişinin olduğu, her gün araçlarıyla ilgilenip para harcayan insanların olduğu bir forumda, teknik konuların daha ön planda olması gerekir bence.

Bence gereksiz uzayan tartışmalar sonucu bi sıkıntı yok sitede.. herkesin isteidiğini paylaşması kanaatindeyim.. mesela sadece teknik konular problemler paylaşılsa tartışılsa bi kaç ay sonra burda adam kalcağını zannetmiyorum.. öyle olursa çoğu kişi işi düşünce girer sanırım:) ayrıca hoş sohbet muhabbet dostluk eğlence diye bir şeyde kalmaz, bence bunlar daha önemli problemler bi şekilde çözülür..

Tartışma bir noktaya varmadığı zaman iki tarafta sadece ortaya iddaalar atıyo ve bu insanı yoruyo.... ben SCW de insanların konularına gerekli yada gereksiz diye bakanlara karşıyım gerekli ve gereksizlik kavramı herkese göre değişir artık bunu anlayalım Nerdesin-Bugün Seatına ne yaptın-Yoklama-üstündeki hakkında ne düşünüyosun vs. konularla biz birçok insanla tanışma onu anlama fırsatı bulduk ve bu fırsatı bulmamızın sebebi sadece arabalar mekanik performans değil biraz ucundan özel ve muhabbetlerle oldu ve böyle devam etmesi en doğrusu buraya kimse sadece arabası için girmiyo ve öylede olmamalı zaten......

sitemizin üye ve misafir sayısındaki artış tabiki buradaki güzel ortamın yanı sıra: vag grubunun yeni motor seçenekleri özellikle 1.6 tdi - 1.2 tsi motorları hakkında insanlar araştırma yaparken bize rastlamalarıyla doğru orantılı olabilir.. :D

tarık sana dusmez olarak algılama bunu,bız b yonetımız ve kararlarımızı da kendı aramızda verıyoruz.Sızlerın sıte hakkındakı goruslerını de elbet degerlendırıyoruz fakat sıte yonetımı ıle ılgılı kısımlarda bıze aıttır her zaman ıcın,sıtem etmene gerek yok anlıcagın ;)

tarık sana düşmez nedemek eksiklerimizi yeri geldimi sizde söyleyeceksiniz bizde insanız sonuşta bilgisayar bile olsak bilgisayara bir program yüklemeden istediğin şeyi yapamıyorsun mesela bizlerde gözümüzden kaçanları yeri geldiğinde sizlerin yardımları ile çözeceğiz demek istedimki zaten kurtbil(can)da aynışeyi söylemiş benim ne sana nede bir başka üyemize yönetimle olan sorunlar sana düşmez gibi bir söz söyleme hakkına sahip değilim

can sen beni tamamen yanlış anlamışsın... ben yönetim şunu yapsın, üyeler bunu yapsın demedim... biz bişeyler yapmalıyız bu dönemde dedim... siz yönetici olarak ben üye olarak üzerimize düşeni yapmalıyız demek istedim... bu dönemin ayrı bir önemi var demek istedim...
yılmaz abi yönetimde sorun var demedim ki zaten... yönetim bu dönemi değerlendirmeli bu dönemi değerlendirebilmek içinde yönetimsel bazı değişikliklere gerek var dmk istedim... yani sorun olduğundan değil duruma müdahale edebilmek için... neyse afedersiniz bu güzel konuyu çok fazla meşgul ettim... abi zahmet olmazsa okuduktan sonra mesajlarımı silermisin... teşekkür ederim...

Tartışma bir noktaya varmadığı zaman iki tarafta sadece ortaya iddaalar atıyo ve bu insanı yoruyo.... ben SCW de insanların konularına gerekli yada gereksiz diye bakanlara karşıyım gerekli ve gereksizlik kavramı herkese göre değişir artık bunu anlayalım Nerdesin-Bugün Seatına ne yaptın-Yoklama-üstündeki hakkında ne düşünüyosun vs. konularla biz birçok insanla tanışma onu anlama fırsatı bulduk ve bu fırsatı bulmamızın sebebi sadece arabalar mekanik performans değil biraz ucundan özel ve muhabbetlerle oldu ve böyle devam etmesi en doğrusu buraya kimse sadece arabası için girmiyo ve öylede olmamalı zaten......

:eek:key: sadece araba için dahası seat için girilseydi çok değerli başka model araç kullanan arkadaşlarımız olamazdı mesela... benim 530 mesajımn 500 tanesinde araba kelimesinin geçtiğini bile sanmıyorum... :)

+1

:eek:key: sadece araba için dahası seat için girilseydi çok değerli başka model araç kullanan arkadaşlarımız olamazdı mesela... benim 530 mesajımn 500 tanesinde araba kelimesinin geçtiğini bile sanmıyorum... :)

591 mesajın görünüyo tarık 530 değil:D

Geri
Üst Alt