Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sitede Açılan Konular

tarık hata temizlicek moderatörlük için burdayızda serbayın dediği gibi okadar çok ve hızlı konu açılıyorki birini ikisini takip ederken 4. yada 5. nin altında tartışma almış yürümüş şimdi burda sadece moderatörlere değil yeri geldiğinde moderatörüde uyararak hataların ve tartışmanın boyutu kötüleşmeden konuya müdahale etmemizi sağlamaktır teşekkür ederim

bayan mod yok bildiğim kadarıyla, ama Cezmi Abi o bayanlara özel kısımdada 2-3 ayda bir tek mesaj atılıyor hiç sevimli değil anlayacağın...
mesela eski bayan üyeleri çağıralım, online gözüküpte konuşmayanlara çare bulalım...

Umut beni siteye davet ettiğinde amaaan napıcam orda ben demiştim.. ama sonrasında birkaç buluşmaya da katıldıktan sonra çok eğlenceli ve güzel bir ortam olduğunu farkettim...
bir diğer konu da... buluşmalarda da kız arkadaşlarımız eşlerimiz genelde birlikte geldikleri kişilerle olmayı tercih ediyorlar, elbet bende ilk Umut'la olmak istiyorum ama diğer bayanlarla aramızda merhaba dan fazla bir iletişim kurulması çok nadir gerçekleşiyor.. :(

Elanor ( Ayça ) var yaa :D

Bu konuda iş sadece moderatörlere düşmüyo burda üye iseniz sahipleniceksiniz hataları insanların suratına vurmadan moderatörlere kalmadan aranızda hallediceksiniz olay burda bitiyo zaten moderatörlerimiz hangi konuya yetişip kurtaracak konuyu açanda tartışanda bizleriz....:eek:key: önce insanları doğru uyarmayı öğrenmemiz lazım daha gelir gelmez tepesine çullanmamak lazım korkutmamak lazım :)

tarık hata temizlicek moderatörlük için burdayızda serbayın dediği gibi okadar çok ve hızlı konu açılıyorki birini ikisini takip ederken 4. yada 5. nin altında tartışma almış yürümüş şimdi burda sadece moderatörlere değil yeri geldiğinde moderatörüde uyararak hataların ve tartışmanın boyutu kötüleşmeden konuya müdahale etmemizi sağlamaktır teşekkür ederim

tabiki forumu sahiplenecek üyeler ancak bunu kimseye zornlu tutamayız... yani şöyle anlatmaya çalışayım düşünün bi problem olursa halk haber verir diyerek polis devriyelerini azaltırsa neler olur?.. serbayın verdiği bilgilere bakarak artık ciddi olarak büyüme yoluna girdik önlem almazsak bu yolu değerlendiremeyiz...

tabiki forumu sahiplenecek üyeler ancak bunu kimseye zornlu tutamayız... yani şöyle anlatmaya çalışayım düşünün bi problem olursa halk haber verir diyerek polis devriyelerini azaltırsa neler olur?.. serbayın verdiği bilgilere bakarak artık ciddi olarak büyüme yoluna girdik önlem almazsak bu yolu değerlendiremeyiz...

moderatör sayımız zamanı gelince yada yönetim şimdiki moderatör sayımızı az bulursa çoğaltma yoluna zaten gideriz tarık ama gene herşeye sizlerle beraber sahip çıkacağız

valla ben bu forumu kısa zamanda cok sevdim..
tabiki sebebi içindeki sizler..
benki internette tamamen forumlara lazım oldukça girip cıkan işim düştükçe bakan biriydim.
daha önce de adam akıllı takip ettigim forum yoktu..
buraya kanım ısındı :D
daha işlerimden ve yeni evliligimden dolayi bi bulusmaya katilmiş degilim ama niyeyse hepinizle samimi hissediyorum kendimi :d
elimde net li bi pc varsa ilk işim tarayicidan scw açmak..
bazen ben de şaşiriyorum :)

tavsiyelerinizden sonra konuyla biraz alakasız oldu belki ama içimden geldi yazim dedim :)

bazı forumlarda şu olabilir 'biri yazsında kapak ediyim veya tartisilan konu hakkında bilgisi olan kişiler aşşagilamaya çalişir'
ya da üye olup da yorum yapmayan sessiz kalan insanlar bundan cekinebilir..
burda dikkat ettigim öyle bişi kesinlikle yok,insanlar yorum yapmaktan fikir paylaşmaktan cekinmesin..
scw de gördügüm kadariyla konuyu bilen bir kişi paylaşmaktan cevap vermekten mutlu oluyor..
yani ben burda özel mesaj atip açtigim konuya bi yorum yaparmısın bile diyebiliyorum çok hoş :)

Madem moderatör konusuna değinilmiş ben kendi gözlemlediğimi yazmak istiyorum.
Forumdaki konular ve kuralları denetleyen çoğunlukla PATRON ve kurtbil var benim gördüğüm kadarıyla. Belirli bir düzenin sağlanması isteniyosa bütün yöneticilerin bence aynı zamanı ayırıp, aynı dikkati özeni göstermesi gerekir diye düşünüyorum.
Konulara ve imza boyutlarına gelirsek. Daha önce defalarca da bu konulardan bahsettim. Belirli bir imza kuralı konuldu. 320x240 piksel sınırlaması getirildi. Ne saçmalıktır ki ardından bu kural, 320x240 piksel boyutunda 2-3 tane resim koyulabileceği şeklinde yorumlanıp uygulandı.
Ayrıca buranın bir otomobil forumu olduğunu düşünerek, otomobil ve özellikle Seat ilgili konulara daha fazla önem verilmesi gerek diye düşünüyorum. Açıkçası ben foruma girip, kim nerede ne yapıyo bilmek istemiyorum. Bunun için cep telefonu diye bişey var çok merak edenler birbirini telefonla arayıpta sorabilir diye düşünüyorum.
Haa eğer bu konular çok isteniyor ise, bütün otomobil ve Seat hakkında olmayan konular tek bir Off Topic bölümü altında toplansın. Otomobiller, Seat hakkında teknik birşey içermeyen konular o başlık altında paylaşılsın. Bu şekilde haftada bir, Leon'a ne jant takayım konularını görmekten kimseye gına gelmiş olmaz sanırsam. Ya da sorununa cevap arayan birisi, kimin nerede olduğu karmaşasına takılmadan sorununa yanıt bulabilir.
Yazdıklarımı baştan aşşağıya mantık çerçevesinde okuyan birisinin, fikirlerime katılmayacağını pek sanmıyorum. Umarım en kısa zamanda bu konularda düzenlemeler getirilir.
Teşekkürler.

Sitenin konsepti çok güzel. İnsanlar yoğun günlerinin içerisinde biraz kafa dağıtmak amaçlı birazda ortamı takip amaçlı bu siteye giriyor. Ben kendimden emin ki google dan çok bu siteye giriyorum. Konuların çokluğuna ve içeriklerine gelirsek; bu sitede ahlak kuralları dışında bir yazı çıkmadığı sürece engellenmiyor ya da silinmiyor. Konuların sayısı ideal. Neyi nerde bulacağımız konusunda da herhangi bir sıkıntı yok. İsteyen Seat otomobili hakkında bilgilerini paylaşıyor bu okunuluyor yorumlar yapılıyor, isteyen de sohbet bölümünde kafa dağıtmak için birbiriyle laflıyor.
Kim ne görmek isterse o kısma baksın oraya yorumlarını yapsın kimse kimseyi silah zoruyla sohbet kısmına bak diye zorlamıyor...
Çok güzel bir forumun içindeyiz değerini bilelim... :eek:key:
Keyifli forumlar SCW

Kim ne görmek isterse o kısma baksın oraya yorumlarını yapsın kimse kimseyi silah zoruyla sohbet kısmına bak diye zorlamıyor...
Seat Club isminde bir siteye girip, kimin evinde kimin iş yerine olduğunu ya da kişilerin aralarında geyik muhabbetlerini ben şahsen görmek istemiyorum. Seat Club isminde bir yerde bu tür konular konuşulacaksa, Konu Dışı adı altında tek bir konu altında toplanıp konuşulması çok daha anlamlı olur bence.

Geri
Üst Alt