Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Site Rengi ve Yapısı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Sitenin bu hali geçici mi acaba... İlk değişim sonrası hali ve rengi çok daha iyiydi... Mavi renk çok bet olmuş beyaaa... :)

Sitenin bu hali geçici mi acaba... İlk değişim sonrası hali ve rengi çok daha iyiydi... Mavi renk çok bet olmuş beyaaa... :)
Şuanda ben yeni tema üzerinden sitede geziniyorum abi üzerinde çalışmalar yapıyorum max. 1 saate kadar farklı bir temayla yayında oluruz :)

Serbay her şey için teşekkürler kardeşim büyük emek harcadın

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rica ederim abi hepimiz için herşey.

Google çalışmalarından sonuç aldım ya o yeter :)

Temayı kullanıma sundum umarım beğenirsiniz.

Evet kardeşim bu renkler daha güzel olmuş... eline koluna emeğine sağlık... önceki gibi galeri olacakmı acaba... bir de ufak tefek şeyler var... SeatClubWorld fontları değiştirilebilir... sağ üstte görünen nick, gelen kutusu, bildirimler yazıları ufaltılabilir... nickimi Leonm... olarak görüyorum çünkü... teşekkürler kardeşim...

Evet kardeşim bu renkler daha güzel olmuş... eline koluna emeğine sağlık... önceki gibi galeri olacakmı acaba... bir de ufak tefek şeyler var... SeatClubWorld fontları değiştirilebilir... sağ üstte görünen nick, gelen kutusu, bildirimler yazıları ufaltılabilir... nickimi Leonm... olarak görüyorum çünkü... teşekkürler kardeşim...

Galeri kuruluydu izinleri ayarladım şimdi görünüyor abi. Fontlar sabit şimdilik ama nicklerin tam görünmesi için en kısa sürede el atacağım abi

konu açtım ama göremiyorum bu durum çok geriyo beni arkadaşlar neden göremiyoruz acil bişey danışacam sizlere ama açtığım konu yok offfffffffffffffffff

konu açtım ama göremiyorum bu durum çok geriyo beni arkadaşlar neden göremiyoruz acil bişey danışacam sizlere ama açtığım konu yok offfffffffffffffffff

Bunun için istediğin konunun sağ üstünden "konuyu takip et" seçeneğiyle istediğin gibi bildirimde alabilirsin takipte edebilirsin hocam :)

Profilinize giriniz orada haber kaynağı mevcut oradan tüm işlemlerinizi görebilirsiniz.
http://www.seatclubworld.com/uyeler/gÖkhan-ŞİmŞek.57/

abi site iyi güzel olmuşta sitede tanımadğımız kendini tanıtmayan üyeler bizi takipmi edicek bunun ilgili gizlilk ayarı bulamadım takip olayını beğenmedim

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt