Site güncellemeleri | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Site güncellemeleri

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında Kanaralp tarafından paylaşıldı.

1. Kanaralp

Kanaralp SCW Üyesi

153
    95
    28
    1.jpg Merhabalar,

Site ile alakalı eksikler söz konusu. Mesleğimden ötürü gözüme çarptığı için sizlerle, özellikle adminler ile paylaşmak istedim.

1- Yeni üye olan kullanıcılarla verilen seçeneklerde "kullandığınız Araç" yer almakta. (Burada eksik olan araçlar mevcut) örn: "Seat ibiza SC 1.0 ecotsi dsg FR" gibi.

2- Bazen sisteme kullanıcı adım ile giriş yaptığımda özellikle "Anasayfa'da" kaymalar oluyor. 2-3 ayrı browser da denedim fakat sonuç aynı. Mesleğimden edindiğim tecrübeye istinaden sorun "CSS" ile alakalı olabilir.

3- Bu sadece fikir amaçlı; bence arabaları modellerinden ziyade Paketleri ile de kategorize etmek güzel olurdu. SC,FR gibi.

Herkese Kolay Gelsin.

LKTN, KİREÇ ve kfy bunu beğendi.
  2. Bordo Mavi

Bordo Mavi SCW Üyesi

10
    8
    3
  3. Kanaralp

Kanaralp SCW Üyesi

153
    95
    28
    @Bordo Mavi @PATRON Cerezler ile alakalı olduğu yazılmış ama malesef crtl+F5 sorunu çözmedi.

Bunu beğendi. Bordo Mavi bunu beğendi.
  4. Kanaralp

Kanaralp SCW Üyesi

153
    95
    28
    @PATRON Şuan sorun çözüldü konu hakkında çalışama mı yapıldı?

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.760
    2.466
    113
    @Bordo Mavi @Kanaralp temadan kaynaklı bir hata söz konusu. Bu hatayı sadece üyeler yaşıyor yetkililer de bu sıkıntı yok şimdi test üyelikle kontrol ettim. Şu anda düzenleme yapıyorum bilgi vereceğim tekrardan. Teşekkürler ilginiz için.

6. ertewas

ertewas SCW Üyesi

211
    125
    43
    sorun devam ediyor, üyelik girişi yapınca ana sayfa bozuluyor, üye girişi olmaksızın ana sayfa normal görünüyor...

7. PATRON

PATRON
    Administrator

10.760
    2.466
    113
    @ertewas @Bordo Mavi @Kanaralp

An itibariyle sorunu giderdim kontrol edebilir misiniz sıkıntı var mı siz de?
    Sorun devam ediyorsa şayet 1 kereye mahsus CTRL + F5 yapar mısınız?

8. ertewas

ertewas SCW Üyesi

211
    125
    43
    şimdi sorun yok gibi, üye girişiyle de sayfa normal..

Bunu beğendi. by_carizma bunu beğendi.
  9. PATRON

PATRON
    Administrator

10.760
    2.466
    113
    Bu sorunu sadece kayıtlı üyeler yaşıyor. Moderatör veya admin yetkisi olanlar yaşamıyor.
    Test üyeliğimle baktım normal üyeler de maalesef bu hata varmış o yüzden ben görememişim.
    Sorunu bulup hallettim ve yapımcısına bug olarak da bildirdim problemi.
    Teşekkür ederim hepinize :)

KİREÇ ve Bordo Mavi bunu beğendi.
  10. Sinankoch

Sinankoch SCW Üyesi

48
    24
    8
    Kolay gelsin. Şu an sağ üst köşedeki kullanıcı profil düğmesi safari üzerinde kaybolmuş durumda. Bilginize.

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş