Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Site güncellemeleri

Alp Emre

Kayıtlı Üye
1.jpg Merhabalar,

Site ile alakalı eksikler söz konusu. Mesleğimden ötürü gözüme çarptığı için sizlerle, özellikle adminler ile paylaşmak istedim.

1- Yeni üye olan kullanıcılarla verilen seçeneklerde "kullandığınız Araç" yer almakta. (Burada eksik olan araçlar mevcut) örn: "Seat ibiza SC 1.0 ecotsi dsg FR" gibi.

2- Bazen sisteme kullanıcı adım ile giriş yaptığımda özellikle "Anasayfa'da" kaymalar oluyor. 2-3 ayrı browser da denedim fakat sonuç aynı. Mesleğimden edindiğim tecrübeye istinaden sorun "CSS" ile alakalı olabilir.

3- Bu sadece fikir amaçlı; bence arabaları modellerinden ziyade Paketleri ile de kategorize etmek güzel olurdu. SC,FR gibi.

Herkese Kolay Gelsin.

@Bordo Mavi @Kanaralp temadan kaynaklı bir hata söz konusu. Bu hatayı sadece üyeler yaşıyor yetkililer de bu sıkıntı yok şimdi test üyelikle kontrol ettim. Şu anda düzenleme yapıyorum bilgi vereceğim tekrardan. Teşekkürler ilginiz için.

sorun devam ediyor, üyelik girişi yapınca ana sayfa bozuluyor, üye girişi olmaksızın ana sayfa normal görünüyor...

@ertewas @Bordo Mavi @Kanaralp

An itibariyle sorunu giderdim kontrol edebilir misiniz sıkıntı var mı siz de?
Sorun devam ediyorsa şayet 1 kereye mahsus CTRL + F5 yapar mısınız?

Bu sorunu sadece kayıtlı üyeler yaşıyor. Moderatör veya admin yetkisi olanlar yaşamıyor.
Test üyeliğimle baktım normal üyeler de maalesef bu hata varmış o yüzden ben görememişim.
Sorunu bulup hallettim ve yapımcısına bug olarak da bildirdim problemi.
Teşekkür ederim hepinize :)

Kolay gelsin. Şu an sağ üst köşedeki kullanıcı profil düğmesi safari üzerinde kaybolmuş durumda. Bilginize.

Geri
Üst Alt