Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

sisleri sökmede yardım???

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında ugurulu tarafından paylaşıldı.

1. ugurulu

ugurulu SCW Üyesi

203
    41
    28
    Arkadaşlar Sislere beyaz ampül takacam ama fazla detaylı bakamadım sisler nasıl sökülüyor.aracı kaldırmaya gerek varmı???

2. galiiip

galiiip SCW Üyesi

136
    18
    18
    kadırmaya geek yok sıs far kapagını cıkardıktan sonra orda 1 tane vıda olcak sokunce zatn komple sıs olarak elıne gelıyo daha sonrada ıcındekı ampulu cıkarır degstırsın

3. ugurulu

ugurulu SCW Üyesi

203
    41
    28
    sis far kapağı dediğin yer tamponun iç kısmındamı kalıyor önden bi tane vida görünüyo o mu acaba..

4. galiiip

galiiip SCW Üyesi

136
    18
    18
    on taraftakı sıslerın olgugu kapak tek vıdayla o kapak cıkıyor cıkardıktan sonrada tek vıdayla sıs farı cıkıyor bnm cupra tampon ama fark olcanı zannetmıyorum.

5. ugurulu

ugurulu SCW Üyesi

203
    41
    28
    Önden bi tane vida görünüyo sanırsam o vida hafta sonu bi sökmeye çalışayım ama oysa eğer kolaylıkla sökülüp çalınabilicek bi parça. Farın üstündeki ledleri çalmaya çalışan insani yaratıklar sis farını da kolaylıkla sökebilirler ozaman.:(

6. galiiip

galiiip SCW Üyesi

136
    18
    18
    cok fazla xenon takıp cıkardıgım ıcın ogrenmıstım braz baska bır marıfetı yok.ısı bılen bırısıde kolaylıkla dedıgın gıbı sıs farını calabılır :)

7. ugurulu

ugurulu SCW Üyesi

203
    41
    28
    bu iş kötü neyse inşallah çaldırmayız..hafta sonu xenonlarıda değiştirecem zaten onlarıda değiştireyim teşekkür ederim..

8. galiiip

galiiip SCW Üyesi

136
    18
    18
    eyvallah kardesım kolay gelsın sana...

Sayfayı Paylaş