Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sisleri sökmede yardım???

ugurulu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Sislere beyaz ampül takacam ama fazla detaylı bakamadım sisler nasıl sökülüyor.aracı kaldırmaya gerek varmı???

kadırmaya geek yok sıs far kapagını cıkardıktan sonra orda 1 tane vıda olcak sokunce zatn komple sıs olarak elıne gelıyo daha sonrada ıcındekı ampulu cıkarır degstırsın

kadırmaya geek yok sıs far kapagını cıkardıktan sonra orda 1 tane vıda olcak sokunce zatn komple sıs olarak elıne gelıyo daha sonrada ıcındekı ampulu cıkarır degstırsın

sis far kapağı dediğin yer tamponun iç kısmındamı kalıyor önden bi tane vida görünüyo o mu acaba..

on taraftakı sıslerın olgugu kapak tek vıdayla o kapak cıkıyor cıkardıktan sonrada tek vıdayla sıs farı cıkıyor bnm cupra tampon ama fark olcanı zannetmıyorum.

Önden bi tane vida görünüyo sanırsam o vida hafta sonu bi sökmeye çalışayım ama oysa eğer kolaylıkla sökülüp çalınabilicek bi parça. Farın üstündeki ledleri çalmaya çalışan insani yaratıklar sis farını da kolaylıkla sökebilirler ozaman.:(

Önden bi tane vida görünüyo sanırsam o vida hafta sonu bi sökmeye çalışayım ama oysa eğer kolaylıkla sökülüp çalınabilicek bi parça. Farın üstündeki ledleri çalmaya çalışan insani yaratıklar sis farını da kolaylıkla sökebilirler ozaman.:(
cok fazla xenon takıp cıkardıgım ıcın ogrenmıstım braz baska bır marıfetı yok.ısı bılen bırısıde kolaylıkla dedıgın gıbı sıs farını calabılır :)

bu iş kötü neyse inşallah çaldırmayız..hafta sonu xenonlarıda değiştirecem zaten onlarıda değiştireyim teşekkür ederim..

eyvallah kardesım kolay gelsın sana...

Geri
Üst Alt