Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sislere led uygulaması

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Güzel olmuş

Hayırlı olsun maşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tesekkurler .. aydinlatmasi cok guzel ama biraz daha kaldirabilirsek yukari kaldirip kisalari hic kullanmamayi dusunuyorm :)

Uzunlar daki ledten sonra sislere niken h8 sipariş verdim bugün pazartesi salı tasarım artık :) @BJ863 uzunlari selektör amaçlı kullandığımız için ısınma olmuyor.Sislerde ısınma oluyormu bilgi verebilir misin?

Bizim kisalara uygun bi led modeli var mı acaba? Fanli olanlar sabitlenmiyor, puskullu olanlar da tas içinde kaldığı için ısınıyor.

Fanli takmak imkânsız kisalara.Ampulun takılma şekli uzunlardaki gibi yapilsaymis keşke uzun kısa h7 ikisinde farklı mekanizma var.Tek çare puskullu ama oda dediğin gibi ısınır bencede en çok kisalari kullanıyoruz sonuçta.

Ben kisalara niken led koydum.arka kapaga kapattigimda sabit kalabiliyor.1 yildir kullaniyorum.sorunsuz.sadece fan sesi gelio bazen yeni calistiginda.montaj yaparken ugrastm biraz ama.sigmasi zor oldu

Geri
Üst Alt