Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sislere led uygulaması

Uzunlara bende aliexpresten aldım daha ucuza ve daha yüksek lümen li alınabiliyor.Tabiki 2-3 hafta suruyor.Turkiyede 150-200 tlye satılan 3000 lumenlik led aliexpreste 25$ civarı
[doublepost=1475744148,1475743113][/doublepost]Yalnız sunuda ekliyim style pakette ampulün arkasında fazla boşluk yok fanli ledlerin çoğu uzun geliyor.

Fari olcup almak gerekiyor yurt disindan

Ben baya araştırdım 1 model bulabildim sadece Uzunlara almak isteyen olursa link verebilirim 9000 lumenlik memnunum bir sıkıntı yok şuan

@AdeM59 puskullulerde uzun ya arkadaş fiestaya taktı sığmadi bizimkilerede sigmicak rocket model aldı o

Puskulleri kivriliyor kapanmada pek sorun olmaz arkadasim fabia ya takmisti ama puskullerse isindigin icin bi sorun cikarirmi orasini dusunmek gerek
[doublepost=1475747945,1475747759][/doublepost]20160609_101200.jpgbu surun puskullu sogutmali 9600 bi urun bunun h8 olan ampul tipini alip kullanabilirsiniz guzel bi urun ama fiyati nedir bilgim yok suan ..

Aynısının h1 modelını 120 tl civarı bıseye aldık alıexpresten. sis farlarında alan sıkıntısı varmı

Hic olcme geregi duymadim aldigim yer ayni araca takmisti diye ama arkasi cok buyuk sogutucu fanlilar var onlar olurmu bilemem ben eski aracimda kapaga ek yaptirmistim :)

Benim eski clio da hiçbir modifiye yokken hafif kusurlu geçti farlardan bir sonraki muayenede hafif kusurluluk hali devam ediyorsa geçiriyorlar mı yine ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hiçbir fikrim yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt