Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sislere led uygulaması

Teli naptin tel engelliyor fan kısmıni.Farin içini çekebilir misin.

TElleri cikarttim.telle cok ugrastim tutmadi.oturttum fari.bi sekilde duz kaliyor.ama farin yuvasinin o dis kapagin oturdugu yere takilio ledin arkasindaki bombe.oyuzden azcik maket picagiyla yonttum.3mm felandir belli olmuyor.sonra arka kapagi oturtunca sikisip kaldi.kimildamiyor.is dolasiysa resim cekemiyebilirim

Kisalarla uğraşmak yok zaten şuan planimda yarın sislere takicam :)
[doublepost=1479130467,1479070207][/doublepost]Sislere niken ledleri taktım bugun.Sag tarafı takmak 2dk suruyor.Forumda fr larda sol tarafta su deposu oldugunu okumustum yalnız style pakettede orda depo var dolayısıyla sıs farını sokmem gerektı ugrastırdı bıraz :) Gırtlak boru ile soket arasında kabloda acıklık vardı elektrık bandıyla sardım orayı.Sonradan soketıde tamamen bantla sardım cıkmaması ıcın ama resım cekmemısım :DAmpulu tam oturdunca capraz kalıyor malesef tam yanda yapılıyor sonuna kadar cevırmeyınce ama cıkar felan dıye sonuna kadar cevırdım.Sağ tarafta ledın arka kısmı su haznesıne hafıf degıyor ama bıse olcagını sanmıyorum ınsallah ısınıp erıtmez:eek:Resimler asagıda sorusu olan sorabılır.
Mo50mk.jpg
77ENmv.jpg
ZMgE2A.jpg
DBVdoz.jpg
77ENYW.jpg
0ljB29.jpg
d8zGWV.jpg
BvmAZg.jpg
zavBAY.jpg
njVW70.jpg
2nm95A.jpg
9g8dqN.jpg

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Kisalarla uğraşmak yok zaten şuan planimda yarın sislere takicam :)
[doublepost=1479130467,1479070207][/doublepost]Sislere niken ledleri taktım bugun.Sag tarafı takmak 2dk suruyor.Forumda fr larda sol tarafta su deposu oldugunu okumustum yalnız style pakettede orda depo var dolayısıyla sıs farını sokmem gerektı ugrastırdı bıraz :) Gırtlak boru ile soket arasında kabloda acıklık vardı elektrık bandıyla sardım orayı.Sonradan soketıde tamamen bantla sardım cıkmaması ıcın ama resım cekmemısım :DAmpulu tam oturdunca capraz kalıyor malesef tam yanda yapılıyor sonuna kadar cevırmeyınce ama cıkar felan dıye sonuna kadar cevırdım.Sağ tarafta ledın arka kısmı su haznesıne hafıf degıyor ama bıse olcagını sanmıyorum ınsallah ısınıp erıtmez:eek:Resimler asagıda sorusu olan sorabılır.
Mo50mk.jpg
77ENmv.jpg
ZMgE2A.jpg
DBVdoz.jpg
77ENYW.jpg
0ljB29.jpg
d8zGWV.jpg
BvmAZg.jpg
zavBAY.jpg
njVW70.jpg
2nm95A.jpg
9g8dqN.jpg

Aaa çok güzel olmuş eline sağlık

İst anadolu yakasındaysan benim aracada yapalım :D

Sis kapaklarini sokerek yaptim bende sislere cok basit montaji oluyor.donustede sorun cikarmiyor.guzel olmus gule gulekullan :) bi aorun olmaz sicaklik felan m.etme. normal xenon gbi isinmio

Isinma sorunu olmuyor , arkasindaki fan calisiyor ztn sisleri yakinca ... Normal farlari sadece arabada benden baskasi varken kullaniyorum onun disinda sisler yetiyor aydinlatma konusunda :) ben bu urunu onceki aracimda kullaniyordum isinma yapmiyor diye bu aracimada aldim rahatca kullaniyorum

@BJ863 bana h11 göndermişler yapı olarak aynılar fakat h8 35w h11 55w olarak biliyorum bir sorun olur mu seninkiler h8 mi? Ayrıca saat 9 çeyrek hizasında yanı tam yatay olarak mı kullaniyosun ben soketin sonuna kadar çevirince çapraz kaldılar biraz alt led reflektöre vurmuyo bu yüzden sisin alt kısmı reflektörsüz :)

Son düzenleme:
81de3f60e5f4f30ad8bd3d9a850fa8b1.jpg

Aynı üründen bende takmıştım 3-4 aydır kullanıyorum çok memnunum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benimkiler h8 konyadan bi toptancidan almistim :) benimkiler tam oturmus dik ama yatay dedigin led kisimlar assagi ve yukarimi bakiyor yoksa benmi yanlis anladim :) ledlerin saga- sola bakmasi gerekir yoksa yeri ve havayi daha cok aydinlatir arac

Geri
Üst Alt