Sislere led uygulaması | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sislere led uygulaması

Yaman Emrah

Kayıtlı Üye
Ne Marka Kullandınız, fiyat nedir, teknik özelliklerini yazarmısınız size zahmet

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
Maşallah
Güneş gibi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LKTN

Kayıtlı Üye
Hafif kusurlu olarak geçiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Benim eski clio da hiçbir modifiye yokken hafif kusurlu geçti farlardan bir sonraki muayenede hafif kusurluluk hali devam ediyorsa geçiriyorlar mı yine ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BJ863

Kayıtlı Üye
Niken marka urun alip takildi araca .. Urun 6000 lumen 6000k h8 bi ampul .. Ampulun ucunda kendi fani var kendisini sogutuyor ..Piyasada 135 tl den basljyan bi urun bana kargo ile birlikte 150 tl mal oldu .. Montaji kendiniz yapabilirseniz para vermezsiniz ustaya ama bi tarafin yapmasi basit bi tarafin cam suyu tankndan dolayi sor tamponun kosedende acmak gerekiyor .. Davlunbazi sokup takiliyor oyle tamponu sokmeye filan gerek yok .. Ben gayet memnunum daha onceki aracimun tum ampulleri leddi muayneden cok rahat gectim sorun olmadi yani sislerim donuslerim uzunlarim kisalarim parklarim sinyallerim hepsi led ve uzun kisalarim 10400 lumen beyinde vardi xenon gibi onda bile gectik ama benimde kurnazligim vardi .. Beyinleri farin altina yapustirmistik ustamla gozukmuyordu hic :) Bu ledi eski aracimdada kullanmistim fena degil sadece karanlikta bazen yonu icin ufak bi ayar gerekebiliyor yani assagi yukari veya saga sola kaydirinca tam istediginiz isigi yakalayabilirsinizki ben biraz yukar kaydirip daha fazla isik elde etmeyi dusunuyorm .. Ledi kesinlikle tavsiye ederim dusunenlere

Daha guclu led dusunende olursa aliexpressten sparis edebilir .. ben bu led isiyle cok ugrastim onceki aracim 2013 i30 idi ama bixenondan daha iyi farlarim vardi benim ... kafanizda soru varsa bildigim kadariyla yardimci olmaya calisirim sizlere