Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sisler için bu ampuller nasıl?

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar sıslerı beyaz yapmayı dusunuyorum sızce bu verıcegım lınktekı urun nasıldır kullanan arkadaslar varmı varsa memnunlarmı acaba
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...08007831/detay

sızın onerıcegınız markalarda varsa fıyatlarını ve modelınıde yazarsanız sevınırım sımıdıden herkeze tesekkurler

edıt:bu lınktekı urunun phılıpsle bır alakası varmı arkadaslar

Sislerin amaci sisli havalarda sisi delip önünü görmektir sise zenon yada beyaz ampül taktiğinda sis lambasi değil süs lambasi olur

her ne yaparsaniz yapin sislerle oynamayin diye tavsiyede bulunayim ............

Sislerin amaci sisli havalarda sisi delip önünü görmektir sise zenon yada beyaz ampül taktiğinda sis lambasi değil süs lambasi olur

her ne yaparsaniz yapin sislerle oynamayin diye tavsiyede bulunayim ............
+1000 degil 1500

ben ilk leonuma sisler, parklar ve kısaları sizin düşündüğünüz gibi yapıp beyaz/blue yaptırdım. bildiğiniz gibi eski kasa leonda sisler mercekli ve zenon gibi duruyor. çok güzel bir görüntü oluşturdu. ama yeni leonumda yaptırmadım. sislerini hiç beğenmiyordum. biraz daha fazla çakma durdu. zaten çok fazla sisli hava olmuyor. kaç defa kullanıyoruz ki. zaten sis dediğiniz sarı olmalı, bir arkadaşım sarı taktırdı ve çok net gösteriyordu bizimkinlerden daha iyi. ben taktırın derim ama sadece sisler yetmez, en azından sis ve parklar yapın derim gerekirse kısalarıda aynı yapınki tek renk gözüksün. takması ve çıkarması basit, muayneye giderken sökersiniz. eğer görüş net olmuyor derlerse inanmayın. benimkiler yağmurlu havalarda bile çok iyiydi. kaliteli birşeyler alın derim.bu arada mtec markasını kullandım

Adanada sisli ve karlı hava görmediğimizdenve şehir dışına pek çıkmadığımızdan daha çok görüntü amaçlı düşündüğümüz için Burakla beraber araştırma yapıyorduk..
Sis farlarımı açıpta gezmiyorum ama bizim araçlarda bixenon var ve dönüşlerde o tarafın sisleride yaktığından dolayı sarı renkli hoş görünmüyor. Sorunsuz bir şekilde Xenonlara yakın bir beyazlık elde etmek istiyoruz. Osramın bizim araçlara uygun olanı HB4(9006) modeli yok sanırım, philipste pahalı gibi.. Bu photon marka olanlarda daha önceden philips adı altındamı üretiliyordu yada sanırım yan ürünü gibi bir şeymi?

(Bu arada sisler hiç lazım olmadı diyorum ama iki sene önce ve önceki aracımızda sabaha karşı 4 gibi Konya yolunda bir defa sisten dolayı kullanmıştım:D)

+sonsuz:eek:key:

arkadaslar sısler cok ısıme yaramıyor adanada bole bı sıkıntım yok sehır dısınada cıkmıyorum sehır dısına cıkarsam sokumu kolay sarılarla degıstırıım konu gunceldır

abı cevabın ıcın sagol ama kafama takılan bısey var sımdı eskıden her arcta sıs farı yoktu ve cogu aracta opsıyondu sımdıde ole ozamn eskıden sıs farı olmayan arkadaslar sıslı havada durup sısın gecmesınımı beklıyorlardı:confused:

abı cevabın ıcın sagol ama kafama takılan bısey var sımdı eskıden her arcta sıs farı yoktu ve cogu aracta opsıyondu sımdıde ole ozamn eskıden sıs farı olmayan arkadaslar sıslı havada durup sısın gecmesınımı beklıyorlardı:confused:
hayır sis farları olan arabanın geç mesini bekleyip arkasın atakılıyolardı:D:D

Geri
Üst Alt