Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sisler ıcın xenon uygulaması

DIABLO

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar aracım 2012 seat leon fr aldıgım sırada ıstanbulda sunroof lu son fr kaldıgından xenon paketı ıcın dıretemedık beklemekte ıstemedık sonradan xenon ekletırım dıye dusunup acele ıle aldık ama sorun olabılecegını sızlerden okudugumdan farlara yaptırmayı dusunmuyorum acaba sıslere xenon uygulaması aynı sekılde zararlımıdır cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkurler

ZARARLIDIR !

Sis Farı = Sisli havalarda kullanılan zeminden aydınlatmalı halojen fardır.

Zaten aracınız güzel ve gösterişli. Sırf ekstra gösteriş olsun diye hem kendi hem de karşınızdakinin hayatını riske atmaya değer mi?

Normal farlara hala takanlar var onu anladık ta bir de sislere takıyorlar ya; "karşıdan gelenin gözünü alırmıyım, bu adam yolu acaba göremeyip üstüme çıkar mı" diye hiç düşünmüyoruz ya ne diyeyim.

Merceksiz xenona hayır ! Hele hele sislere xenon takınca karşıdakinin gözü .......... . Ben görünce üstüne sürüyorum uzunları yakıp. Bıktık yahu. Gece kör oluyoruz bilinçsiz xenon işi yüzünden.

Bir önceki Leonların sis yuvalarına mercek yapılıyordu,ama yeni kasalarda böyle birşey mümkün değil..O yüzden normal taktığınız xenonlarda karşıdan gelenin gözünü alacaktır..

Hadi tavşan muamelesini geçtim, halojen farların altına xenon sis güzel mi duracak?

cevaplar ıcın tesekkurler arkadaslar ama zararlımıdır sorum araca elektronık aksam olarak zararı olurmu ıdı benım sorus seklımın yanlıs anlasılmasından dolayı farklı cevaplar verıldı sanırım,sıs kullanımım alındıgından berı park harıcı hıc yanmamıstır seklınde ozetleyebılırım.gosterıs ıcın bu yolu tercıh etmıyorum ayda bırkez zıyaret ettıgım aıleme gıderken orhangazı ıznık arası ısıklandırmasız yolu artı olarak cok yakın arkadasıma ızmıt derbenttekı yazlıgına gıdıste ve kısın kartakaya vs durumlarda kullanmak uzere olabılırmı dıye dusunmustum uzunları yakmak cozum olmayabılıyor.yanlıs anlasılmasın sureklı kullanımda veya yogun trafıkte degıl ama bu mesafelerde bırının gozunu alması ıse acık konusmak gerekırse umurumda degıl cunku gelen kamyonların normal farları, aracların tamamına yakını uzunları yakmıs oldugundan kor karanlıkta benım gozumu oldukca rahatsız edıyor bahsettıgınız xenon uygulamalı olanlarda nadıren cıkıyor.

Geri
Üst Alt