Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sis yanık gözükmesi

zemheri

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bi problem var ama çözemedim 2003 toledo 3 gün önce yoğun kar yağışı vardı ve farlarları açtığımda arka sisler yanık ibaresi gözüküyor indim baktım ama yanmıyor anahtarda düğmede öyle algılıyor patlamış desem arkadaki 2 lambada patlarmı ..

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kimsenin fikri yokmu

Sis düğmesinde şase falan olabılır bi elektirikçiye göstermekte fayda var

Hızlı gidersen EBENİ yavaş gidersen BEBENİ görürsün

2 lamba derken? Arka sis tektir,sol şöför tarafındaki stop içinde veya altında olur...

Sorun devam ediyor frene bastığımda arka sis uyarı lambası yanıyor

Birşey dikkatimi çekti ilk kar yağdığında bağaj açmaya çalıştım açılmadı dün bağaj kapagını açtığımda kapağın içindeki plastik kapak aralıklıydı sekmanlar yoktu ve resmen buz tutmuş içeriye kar suyumu girdi diye düşünmeye başladım

Sorun çözülmüştür arkadaşlar arka bağaj kapağına giden kablo sıyrılmış ve birbirine değiyormuş şase aldığı için yapıyormuş sorun çözülmüştür

Geri
Üst Alt