Sis farları xenon olur mu ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sis farları xenon olur mu ?

memet_one

VİP Üye
Administrator
Hayırlı akşamlar abilerim sis farın teki patladı bahane ile değiştireyim dedim sislere xenon uyar mı uzun gelme ihtimalı var mı birde kısalara led far alacam kısalar h4 sisler için h3 diye biliyorum doğru mu bilgilendirseniz sevinirim :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Valla kardeşim kısa farlara led alırken sislere neden almıyorsun zenon devri kapandı artık led alıp rahatına bak

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

eserbaba

Kayıtlı Üye

memet_one

VİP Üye
Administrator

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
Valla kardeşim kısa farlara led alırken sislere neden almıyorsun zenon devri kapandı artık led alıp rahatına bak

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir
kardeşim kısalar için xenona gerek yok led mi tak diyorsun? daha mı iyi aydınlatıyor yoksa fiyatı çok mu uygun? ayrıca sislerde led nasıl olur?

FurkanKose

Kayıtlı Üye
Kısalara led alacam zaten xenon değil sislere xenon siparişi verdi geçen xenon olma sebebi kristal mavi istediğim için yanlız kısalara daha led far sipariş vermedim h kaç olduğundan emin değilim biri h1 dedi bana yardımcı olurmusunuz