Sis farları ve Zenon | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sis farları ve Zenon

Arf

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımda sis farları direksiyona duyarlı viraj aydınlatma özelliği var sislere Zenon taksam, bu özellik çalışmaz ve arıza ışığı yakar dediler bu konu hakkında bilgi almak istiyorum saygılar sevgiler

memet_one

VİP Üye
Administrator
Arkadaşlar aracımda sis farları direksiyona duyarlı viraj aydınlatma özelliği var sislere Zenon taksam, bu özellik çalışmaz ve arıza ışığı yakar dediler bu konu hakkında bilgi almak istiyorum saygılar sevgiler
Sislere zenon yerine normal beyaz ampul taksan daha iyi olur hemde arıza ışığın yanmaz

kurye ile elden teslime verildi

Mestan

Kayıtlı Üye
Led takmanda fayda var daha sik durur.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
illa taktırmak istersen dönüşe duyarlılık özelliğini kapattırman yeterli olur..

Maviş

Forumdan Uzaklaştırıldı
Sisler é led ampul takabilirsin arıza ışığı yakmaz ama çok ışık verdiği için polisle zaman zaman sıkıntı olur benim sislerim beyaz ampul ama çok ışık sacmiyor sadece beyaz ışık veriyor uzunlara beyaz led taktım çok daha etkili istersen bilgilerini veririm aksama

16cdf48

gns

Kayıtlı Üye

Led takabilirsin benim kuzenin leona taktigimiz led ampul.performns yeterli .xenonu aratmiyor.

focus

Kayıtlı Üye
Görüntü için sislere zenon takılması zevk işidir, ancak gerçekten sislere ihtiyacınız olduğunda zenon/beyaz ışıklı sislerle görüşünüz sıfıra yakın olacak.

Arf

Kayıtlı Üye
Led takmanda fayda var daha sik durur.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
illa taktırmak istersen dönüşe duyarlılık özelliğini kapattırman yeterli olur..
Sisler é led ampul takabilirsin arıza ışığı yakmaz ama çok ışık verdiği için polisle zaman zaman sıkıntı olur benim sislerim beyaz ampul ama çok ışık sacmiyor sadece beyaz ışık veriyor uzunlara beyaz led taktım çok daha etkili istersen bilgilerini veririm aksama

16cdf48

Led takabilirsin benim kuzenin leona taktigimiz led ampul.performns yeterli .xenonu aratmiyor.
Görüntü için sislere zenon takılması zevk işidir, ancak gerçekten sislere ihtiyacınız olduğunda zenon/beyaz ışıklı sislerle görüşünüz sıfıra yakın olacak.
Arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim ben Beyaz ampul yada led takmaya karar vercem yalnız bilmediğim bi konu daha var sis ampulleri H 7 mi? H4 mü?
Saygılar sevgiler