Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sis farı Hatası (çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok hangisini actiggimi biliyorum ama arkayi actigimda yani far anahtarini 2 defa cektigimde 1 dk snra falan arka sis farını kapatin diye uyari veriyo

Yok hangisini actiggimi biliyorum ama arkayi actigimda yani far anahtarini 2 defa cektigimde 1 dk snra falan arka sis farını kapatin diye uyari veriyo
çözemezsiniz arıza tespit cihazına bağlatın.elektriksel donanımda sıkıntı olabilir.elektrikcide çözebilir belki

Dostum aynı şey bende de var o sorun değil ikaz lambası trafik kuralları gereği ülkemizde ki araçlara gelen kisitlamalardan biri sorun etme

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abicim gün boyu çok meşgulüm ınan aklımda öğlen yemeğimi yerken yapicam

Evet metin abimizi kirmayarak sabahın köründe :) arka sis acik gezdim sonunda o uyarıyı aldık :)

cd79264bedd2ee680ab1a39b37992398.jpg

afd47679c643346621f9e96a7e0e5569.jpg

d9454322ffe62c37d382c99482b45aab.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt