sis farı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

sis farı

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
arkdaşlar aracım 2000 model stella sıs farı taktırdım ancak ben sıs farını arka sıslere bagladım yanı arka sıslerle bırlıkte yanıyor yanı parkları yaktıgımda arkaya cekemedıgım ıcınn far anahtarını parklardayken yanmıyor parklarda nasıl yakabılırım parklara baglarım ama aksam polıs sondur dedıgınde nasıl yapcam:) parklarda yansın farlar acılınca da yansın arka sıslerı yakınca o sönsün böyle bı sıstem olur mu ?

37fbli

Kayıtlı Üye
arkdaşlar aracım 2000 model stella sıs farı taktırdım ancak ben sıs farını arka sıslere bagladım yanı arka sıslerle bırlıkte yanıyor yanı parkları yaktıgımda arkaya cekemedıgım ıcınn far anahtarını parklardayken yanmıyor parklarda nasıl yakabılırım parklara baglarım ama aksam polıs sondur dedıgınde nasıl yapcam:) parklarda yansın farlar acılınca da yansın arka sıslerı yakınca o sönsün böyle bı sıstem olur mu ?
yapılıcak en güzel yol bir çıkmacıya gidip ucuz yollu olarak orj 2 sisli far anahtarı almak ben astrada öle yaptım :D eski anahtar çıkıp yenisi girecek okadar. :D

REİS38

Kayıtlı Üye
far anahtarını çift sisli anahtarla değiştirmen bence sistem ve polis için en uygunu yada içeri ayrı bir anahtar balatacaksın sadece sisleri yakıp söndürmesi için