Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sis farı Hatası (çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan59

Kayıtlı Üye
Arkadaslar oncelikle iyi akşamlar ben size bisey sorcaktım seyahat ederken arka sis farını açtığımda her zaman gosterge ekranında arka sis farını kapatın diye uyarı geliyo bu neden olur bilgisi olan var mı?

Arkadaslar oncelikle iyi akşamlar ben size bisey sorcaktım seyahat ederken arka sis farını açtığımda her zaman gosterge ekranında arka sis farını kapatın diye uyarı geliyo bu neden olur bilgisi olan var mı?
nasıl bir uyarı hasan
foto varmı bir de başlığını düzenliyorum

Ön sis farlarında sıkıntı yok arka sis farını açtığımda 1dk sonra falan gösterge panelinde arka sis farını kapatın yazıyor uyarı sesiyle beraber

Eğer gelebilirsem tabiki de katılmak isterim saat kaçta ve nerede olacak. Ve bu arada sisle ilgili bilen biri varsa sebebini solerse iyi olur:D

Bende simdi o konuya bakmistim bulusma yerini gördüm gelebilirsem geleceğim ama burda fazla durmadigim icin burda islerim oluyo biraz ayarlarsam geleceğim :)

@BRK59 ve @zgnaykt tekirdağdan gelicekler. onlarla beraber gelirsin. haberleşmen yeterli. numaram yazılı profilde

Gelirsen bekleriz hasan kireç abiyi araman yeterli

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

enteresan benım ön sislerde röleden dolayı sürekli yanıyordu.
arka sis e güçlü bir led takmadıysanız uyarı nitelğinde olabilir..trakya garajı ilgilenecektir..kirecin hünerli ellerine bırakınız :D @KİREÇ
[doublepost=1453456251,1453455617][/doublepost]Ön sisleri açtığınızda far anahtarı üzerinde yeşil ışık yanıcaktır, arka sisleri yaktığınızda gösterge ekranında ışık yanıcaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt