Sis farı camı kırıldı :( | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sis farı camı kırıldı :(

profescobar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu gün fark ettim sis farımın camı kırılmış sadece camı değiştirilebiliyor mu ? yoksa komple setini mi almam lazım. Birde uzun kısa xenon olabiliyormu? Belki sisler de düşünülebilir.

altıpatlar

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun çıkmacılara bakın servisde çok pahalıdır...

Sammet53

Kayıtlı Üye
128 lira gibi bir rakamı var. ben sormuştum benimde çatlak kendi haline bıraktım. yan sanayileri 35-50 arasında değişiyo fakat onlarda biraz güçsüz oluyo ilk darbede aynı şekli alabiliyorlar mukavemeti düşük :( benim çatlak olan kısmına bastım japonu öyle takılıyorum ama tabiki ışık verimim düştü ister istemez pisleniyor:)

zender

Kayıtlı Üye
uzun kısa xenon olmuyor bıldıgım kadarıyla leonların farları h7 olduğundan ! çıkma bakarsan daha uygun olur belki ama renk tutmuyadabılıyor bzn :S

profescobar

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim arkadaşlar. Sisler xenon değil sadece H7 ler xenon uzunlar da beyaz ışık var şimdilik sadece sisin kırık camını değiştiricem. Sonrasında komple bir set takılabiliyor mu onu araştırıyorum. uzun+kısa+sis gerçi sürüşe duyarlı sisler olduğu için onlar xenon olmasa da olur. farlar değiştirilmiş ben ikinci el aldım aracı farların içinde mercek var resmini çeker koyarım en azından fikir verirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim.

schumi

Kayıtlı Üye
Benim bir tanesi xenon takarken kırılmıştı..Bakmadığım çıkmacı kalmamıştı hiç aynısından bulamadığım gibi uyan camda bulamadım...Mecburen sıfırını almıştım...

mst07

Kayıtlı Üye
benım daha oncekı aracımdada sıs farının camı erımıstı xenonların sıcagından ..cam olarak bulamadım satılmıyormus sanırım mecburen takım olarak almıstım

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Nazarlık o, bende de var, bıraktım öyle duruyor ;)