Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sis farı camı kırıldı :(

profescobar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu gün fark ettim sis farımın camı kırılmış sadece camı değiştirilebiliyor mu ? yoksa komple setini mi almam lazım. Birde uzun kısa xenon olabiliyormu? Belki sisler de düşünülebilir.

geçmiş olsun çıkmacılara bakın servisde çok pahalıdır...

128 lira gibi bir rakamı var. ben sormuştum benimde çatlak kendi haline bıraktım. yan sanayileri 35-50 arasında değişiyo fakat onlarda biraz güçsüz oluyo ilk darbede aynı şekli alabiliyorlar mukavemeti düşük :( benim çatlak olan kısmına bastım japonu öyle takılıyorum ama tabiki ışık verimim düştü ister istemez pisleniyor:)

uzun kısa xenon olmuyor bıldıgım kadarıyla leonların farları h7 olduğundan ! çıkma bakarsan daha uygun olur belki ama renk tutmuyadabılıyor bzn :S

Teşekkür ederim arkadaşlar. Sisler xenon değil sadece H7 ler xenon uzunlar da beyaz ışık var şimdilik sadece sisin kırık camını değiştiricem. Sonrasında komple bir set takılabiliyor mu onu araştırıyorum. uzun+kısa+sis gerçi sürüşe duyarlı sisler olduğu için onlar xenon olmasa da olur. farlar değiştirilmiş ben ikinci el aldım aracı farların içinde mercek var resmini çeker koyarım en azından fikir verirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim.

Benim bir tanesi xenon takarken kırılmıştı..Bakmadığım çıkmacı kalmamıştı hiç aynısından bulamadığım gibi uyan camda bulamadım...Mecburen sıfırını almıştım...

benım daha oncekı aracımdada sıs farının camı erımıstı xenonların sıcagından ..cam olarak bulamadım satılmıyormus sanırım mecburen takım olarak almıstım

Nazarlık o, bende de var, bıraktım öyle duruyor ;)

Geri
Üst Alt