Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sis Farı Ampül Takılışı

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Sis Farının ampülünün Golf MK6 GTI Üzerindeki görüntüleri bizim araçlarımızda aynı parcalar kullanıldıgı ıcın grup oldukları ıcın yanlısım yoksa bizlerdede parca aynı bölümdedir bir gün arabanın altına eğilip bakacağım.

Bizim Leonla uzaktan yakından Alakası Yok hasan ;)

Bizim Leonlarda tamponu sökmekmi lazım değişmek için.? veya altına eğilip tamponun arkasındanmı değişeceğiz.?

ön çıtada tek bir vida var o sökülüp kırmadan tırnaklarını, çıkaracaksın o siyah parçayı ardından sağa ve sola çevirerek kilit yönünde açıp sis farını komple elinde buluyorsun.. tampon yada davlumbaz sökmeye gerek yok.. fr da da Style da da aynı bu işlem ;)

ön çıtada tek bir vida var o sökülüp kırmadan tırnaklarını, çıkaracaksın o siyah parçayı ardından sağa ve sola çevirerek kilit yönünde açıp sis farını komple elinde buluyorsun.. tampon yada davlumbaz sökmeye gerek yok.. fr da da Style da da aynı bu işlem ;)
evet evet orada bir bosluk bılıyorum gordum abı styledede fr dede gördüm o deliği iyi kolaymıs da bizim arabaya dikkat ettim sis farı camı biraz içerde ve aşşağıda kalmıs normal birseymi abi sende varmı böyle bir sıkıntı yoksa kolay sökebilmemiz için biraz bosmu bırakmıslar.

evet evet orada bir bosluk bılıyorum gordum abı styledede fr dede gördüm o deliği iyi kolaymıs da bizim arabaya dikkat ettim sis farı camı biraz içerde ve aşşağıda kalmıs normal birseymi abi sende varmı böyle bir sıkıntı yoksa kolay sökebilmemiz için biraz bosmu bırakmıslar.

Yok Hasan Bütün FR larda böyle üstelik Bizim tamponlar Diğer Style lara göre dikkat et daha açıktır kaput çizgisi olarak kaputtan ve farlarda buda seri üretimin handikapları tabi :eek:key:

Sonradan takılan hiç bir FR yada Cupra tamponda bizimkiler kadar fazla aralık yok neredeyse küçük parmak girecek.. ;)

Yok Hasan Bütün FR larda böyle üstelik Bizim tamponlar Diğer Style lara göre dikkat et daha açıktır kaput çizgisi olarak kaputtan ve farlarda buda seri üretimin handikapları tabi :eek:key:

Sonradan takılan hiç bir FR yada Cupra tamponda bizimkiler kadar fazla aralık yok neredeyse küçük parmak girecek.. ;)

İşe bak sökülüşünü öğrendim sökesim geldi.

(Ne sökmesi vidayı attığım anda babam mahfeder)

Sökersende Philips HB4 9006 soketli 55w ultimate Xenon Effect beyaz Ampul takmadan Bırakma ;)
ya abi sorma sınır oluyorum o sarılara ustlerde kısaları gelmısler sarı koymuslar sıslerıde sarı koymuslar zaten arabada fabrıka cıkıslı xenon geliceksin alltakileride değişeceksin tam olucak. mavi sarı hiç güzel durmuyor abi.

Geri
Üst Alt