Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sis ampulleri ve amerikan park yardım ?

yanlış bilmiyorsam H4, H7, H8 kodları ampullerin soket tipini gösterir. yani H4 tip bir ampülü çıkarıp yerine H8 tip bir ampülü takamazsınız
İyice bir araştırma yapmadan direk satın almayın derim
Araştırıyorum herkez farklı birşey söylüyor anlamadım açıkçası en sağlıklısı tanıdık bir oto elektrikçi sanırım :)

Elimdeki zenonları takabilirim yani sislerin oldugu yerlere cihaz bu verim alır mıyım
Bu zenonlar h7 dimi h7 h8 aynidir soketleri skinti yaratmaz ama arac referance ise h4 tur farlardan cikarip sislere takilamaz style ise srun yasamazsiniz zenonlari her yere takabilirsiniz is grur ustam h7 olsun ytrki

İbizaya beyaz ampul taktırdım h4. Sisler de beyazdı. Bugün sağ sis farından yangın çıktı neyseki hemen müdahale ettik sadece sağ alt plastik yandı. Yaptırdığım adama yarın hesabını sorcam. Aman dikkat edin erken farketmesem şehir merkezinde olmasam arabam yancaktı.

İbizaya beyaz ampul taktırdım h4. Sisler de beyazdı. Bugün sağ sis farından yangın çıktı neyseki hemen müdahale ettik sadece sağ alt plastik yandı. Yaptırdığım adama yarın hesabını sorcam. Aman dikkat edin erken farketmesem şehir merkezinde olmasam arabam yancaktı.

geçmiş olsun Allah korumuş elektrik işi şakaya gelmez ön park lambası ufacık ampülden araç yandı

Ayni sey bana oldu alev aldi tampon falan yandi zor sondurdum sis fari yuvaya oturtmadilarmi yangin kacinilmaz allah korusun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AMAN ÇOK İYİ YERDE YAPTIRIN AMPUL İŞLEMLERİNİZİ. BEN TAMPONLA YIRTTIM ARABADAN OLUYODUM LÜTFEN DİKKAT EDİN ALLAH KORUSUN.

Geri
Üst Alt