Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıparıs yenı aracımda donanom eksık cıktı

2.5 ay bekleyip aracım birde istediğim gibi gelmezse sözleşmeyi ya tek taraflı fes ederim yada orayı yıkarım

arkadaslar hepınıze cok tesekur ederım sımdı bayı ıle gorustum blutut takılıyomus ama dot matrıx yok ,kucuk bı aletmıs oda almanyadan gelıyormus teyıbın arkasında yerı var oraya takılıyor dedıler sımdı benım araba tekno plus bulutut var ama plus pakatte dotmatrıx yok ben alırken blutut olduğu ıcın dot matrıx de olur dedıler bu arada özsa dan aldım ama ozsanın sıparısını gordum ıslem tam bu sorun doğuş şun sorunu özsa sıparısı doğusa cekıyor doğusda ispanyaya

Abi geçmiş olsun , can sıkıcı bi olay. Bundan sonrası için de kolay gelsin

sımdı tekno plus paket olunca bulut sonradan oluyomus ,blutut +dotmatrix bılgı ekranı paketı olunca fabrıkadan dırek yapılıyormuş ,tabı saçma

seat arac olusturucuda opsıyon ekımmanlarından tekno plus paketınden blututu kaldırdılar bugun hemde

bixenon far sistemi opsiyonda fr için 2700 ken , tekno plus ile bixenon ve ön park sensörü 2156 tl :) ilginç

aracı teslim alma siparişini iptal etme hakkın var bence bunu dene sözleşmeye uymadığınız için paramı geri istiyorum yoksa hukuki yollara başvuracağım de ikna etmelerine izin verme sert ol sonra otur seyret ..

Aynen Zafer abiye katılıyorum, biraz sıkıştır onları nerden baksan 3.000-4.000 TL daha indiredebilirsin fiyatı geri sıkıştırmana bağlı şikayet edeceğini bildir..

aracı teslim alma siparişini iptal etme hakkın var bence bunu dene sözleşmeye uymadığınız için paramı geri istiyorum yoksa hukuki yollara başvuracağım de ikna etmelerine izin verme sert ol sonra otur seyret ..
bencede kesinlikle eksikler tamamlansa bile kabul etme geçen bir konuda söylemiştim yine söylüyorum... sıfır arabaya fabrika çıkışı ekipman istiyorsunuz ve sonradan ekleme yapıyorlar... yani sıfır aracınıza anahtar değmiş oluyor... ben olsam kabul etmem... çünkü hiç bir usta aracın orasını burasını kastırmadan ayarını bozmadan araca bişi yapamaz.
bu arada kesinlikle şunu bilin tüketici hakları dernekleri artık bu konuda çok etkili... önemli olan uğraşacak vaktiniz olması... gerisi çok basit...

Geri
Üst Alt