Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sipariş süresi

Konu, 'Leon' kısmında celalfr tarafından paylaşıldı.

1. celalfr

celalfr SCW Üyesi

39
    31
    18
    arkdaslar gecen ay 16 sinda 2016 125 bg sifir leon fr siparis verdim nezaman gelir sizce 2 ay diyolar belki 3 ay diyolar kesin bisi demiyolar icinizde sifir siparis verenler nekadar bekledi acaba nasıl takip edicez bu işi biz

Bunu beğendi. murateren bunu beğendi.
  2. rebel6985

rebel6985
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

312
    335
    63
    Suan da bayilerde 125 lik fr var ben iki gün önce 150 lik istedim gümrükten hemen çektiler be teslim ettiler bence biraz bayii sıkıştır

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunu beğendi. murateren bunu beğendi.
  3. Srkn fr

Srkn fr SCW Üyesi

423
    615
    93
    Şansına ve bayiye kalmış bende 4 is günü içinde teslim almıştım eylülde aracı tekirdagdan başka bayiden getirip teslim ettiler...

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. umutless

umutless SCW Üyesi

57
    13
    8
    Artık stokta fr bile tutmuyorlar herhalde

5. celalfr

celalfr SCW Üyesi

39
    31
    18
    Valla cok satilan bi arabaymış meğer :D nisan 10 dediler bugun görüstüm nisan 25 anca gelir daha ispanyada diyolar bütün parçalari aldim araba yok ortada

6. ilksıfırım

ilksıfırım SCW Üyesi

128
    206
    43
    böylesi durumlarda kesin siparişi vermeden önce belli başlı birkaç bayi ile görüşüp bilgi toplayarak sipariş vermek en iyisi diye düşünüyorum. aynı arabada fiyat farkı bile olabiliyor çoğu kez

Bunu beğendi. Mahmut toy bunu beğendi.
  7. HAKAN1971

HAKAN1971 SCW Üyesi

6
    4
    3
    Arkadaşlar Merhaba, Bende Seat Aygüv'den sipariş verdim nisan ortalarında aracı teslim edeceklerini söylediler kaporada gönderdim 1.2 TSI stye alıyorum ek olara sunroof ekledim. İçinizde Aygüv den araç alan var mı? İnternette yaptığım araştırmalarda özellikle servis konusunda çok kötü bir imajı var. Satış konusunda da şikayetler var. İşin açıkcası içime kurt düştü ve biraz sıkıntılıyım. Sizce vazmıgeçmeliyim ne dersiniz??

Bunu beğendi. celalfr bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş