Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sipariş süresi

celalfr

Kayıtlı Üye
arkdaslar gecen ay 16 sinda 2016 125 bg sifir leon fr siparis verdim nezaman gelir sizce 2 ay diyolar belki 3 ay diyolar kesin bisi demiyolar icinizde sifir siparis verenler nekadar bekledi acaba nasıl takip edicez bu işi biz

arkdaslar gecen ay 16 sinda 2016 125 bg sifir leon fr siparis verdim nezaman gelir sizce 2 ay diyolar belki 3 ay diyolar kesin bisi demiyolar icinizde sifir siparis verenler nekadar bekledi acaba nasıl takip edicez bu işi biz

Suan da bayilerde 125 lik fr var ben iki gün önce 150 lik istedim gümrükten hemen çektiler be teslim ettiler bence biraz bayii sıkıştır

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şansına ve bayiye kalmış bende 4 is günü içinde teslim almıştım eylülde aracı tekirdagdan başka bayiden getirip teslim ettiler...

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla cok satilan bi arabaymış meğer :D nisan 10 dediler bugun görüstüm nisan 25 anca gelir daha ispanyada diyolar bütün parçalari aldim araba yok ortada

böylesi durumlarda kesin siparişi vermeden önce belli başlı birkaç bayi ile görüşüp bilgi toplayarak sipariş vermek en iyisi diye düşünüyorum. aynı arabada fiyat farkı bile olabiliyor çoğu kez

Arkadaşlar Merhaba, Bende Seat Aygüv'den sipariş verdim nisan ortalarında aracı teslim edeceklerini söylediler kaporada gönderdim 1.2 TSI stye alıyorum ek olara sunroof ekledim. İçinizde Aygüv den araç alan var mı? İnternette yaptığım araştırmalarda özellikle servis konusunda çok kötü bir imajı var. Satış konusunda da şikayetler var. İşin açıkcası içime kurt düştü ve biraz sıkıntılıyım. Sizce vazmıgeçmeliyim ne dersiniz??

Geri
Üst Alt